کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 320514
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

در پایان رقابت‌های تیروکمان جام جهانی ترکیه در کامپوند انفرادی زنان و مردان، تنها فرشته قربانی به مرحله یک شانزدهم راه پیدا کرد و ۷کماندار کامپوند از دور رقابت‌های انفرادی حذف شدند.

به گزارش ایسنا، در پایان رقابت‌های تیروکمان جام جهانی ترکیه و در بخش کامپوند انفرادی زنان و مردان، ۷کماندار راه یافته به بخش رقابت‌های انفرادی کامپوند از دور مسابقات خذف شدند و تنها فرشته قربانی توانست به مرحله یک شانزدهم جام جهانی ترکیه راه پیدا کند.

در این رقابت‌ها و در بخش کامپوند انفرادی زنان؛ پریسا براتچی در مرحله یک بیست و چهارم با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۳۹ در برابر کمانداری از هند رقابت را واگذار کرد و از راهیابی به مرحله بعد بازماند. هم‌چنین در کامپوند انفرادی مردان نیز مجید قیدی در همین مرحله با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۲ در برابر کمانداری از یونان شکست خورد، یاسر عمویی با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۴۳ دیدار را به حریفی از هند واگذار کرد و اسماعیل عبادی در همین مرحله با نتیجه ۱۴۷ بر ۱۴۵ با شکست در برابر کمانداری از دانمارک از دور رقابت‌های انفرادی کنار رفت.  هم‌چنین امید طاهری دیگر نماینده کامپوند مردان با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۳۶ دیدار را به کمانداری از بریتانیا واگذار کرد و از دور رقابت‌ها حذف شد.

در ادامه رفابت‌های انفرادی، فرشته قربانی تنها نماینده کامپوند انفرادی زنان توانست در مرحله یک بیست و چهارم و با نتیجه ۱۴۰ بر ۱۴۰ دیدار را در برابر کمانداری از مصر مساوی کند و در تیر طلایی این کماندار را مغلوب خود کند و به مرحله یک شانزدهم برسد. وی فردا (پنجشنبه) در برابر کمانداری از اندونزی به میدان خواهد رفت.

هم‌چنین در بخش کامپوند تیمی مردان، تیم ایران متشکل از اسماعیل عبادی، امید طاهری و یاسر عمویی و تیم زنان با ترکیب فرشته قربانی، پریسا براتچی و افسانه شفیعی امروز در مرحله یک هشتم از رقابت‌های حذفی تیمی به مصاف تیم روسیه خواهند رفت.

انتهای پیام

 منبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان