کد خبر: 320492
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – تابناک نوشت:یکی از قدیمی ترین باشگاه‌های کشور در آستانه تحولی بزرگ قرار گرفته است.

قدیمی ترین تیم فارس که در دهه های متوالی با درخشش در سطوح اول فوتبال ایران ، به محبوبیتی کم نظیر نزد مردم استان فارس و شهر شیراز رسید، چندسالی است که در بحران شدید مدیریتی و حتی مالکیتی دست و پا می زد اما بالاخره با تصمیم قاطع مسوولان استانی، راه برای احیای برق شیراز هموار شد.
به گزارش تابناک ورزشی، با تصمیم مدیران ورزش و استانداری فارس پروانه فعالیت تیم برق شیراز که با سقوط به لیگ دسته سوم کشور نفس هایش به شماره افتاده بود، باطل شد تا این باشگاه قدیمی ۶٠ ساله فوتبال و ورزش ایران بیش از این سیر قهقرایی اش را ادامه ندهد و دوره سیاه و پرانتقاد فعالیت مدیران فعلی اش تمام شود.
با این تصمیم بزودی با تصمیمات جدید، باشگاه برق به صاحبان اصلی اش یعنی مردم شیراز بازگردانده می شود و آنهایی که توانایی اداره چنین تیم بزرگی را دارند در راس کار قرار می گیرند.

باشگاه برق شیراز که روزگاری لرزه بر اندام تیمهای بزرگ ایران می انداخت، در ادامه سقوط آزاد خود به لیگ دسته سه سقوط کرد و حتی آنجا هم توان رقابت با رقبای درجه چندم را نداشت.
شنیده می شود به زودی اداره برق شیراز به گروهی از علاقمندان اصیل این باشگاه واگذار می شود تا به سرعت زمینه احیای این تیم بزرگ و ریشه دار خطه جنوب کشور فراهم شود و شیراز هم بار دیگر به لیگ برتر کشور بازگردد. 
ورزشگاه خاطره انگیز و زیبای حافظیه نیز بزودی باردیگر شاهد مسابقات لیگ برتری و تماشاگران علاقمند شیرازی خواهد بود. 

 

۲۵۱ ۴۱منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان