کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 320411
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

دارنده مدال برنز جهان،تمرین زدگی و خستگی روحی و روانی را مهمترین عامل عملکرد ضعیف و دور از انتظارش در رقابت های جام جهانی آمریکا دانست.

علیرضا کریمی پس از بازگشت تیم ملی کشتی آزاد از رقابت های جام جهانی آمریکا در گفت و گو با ایسنا، درباره علت عملکرد ضعیف خود در این رقابت ها و قبول سه شکست مقابل حریفان، اظهار کرد: از لحاظ روحی خسته بودم و به همین علت بی میل و بی انگیزه کشتی گرفتم. خود خادم هم متوجه این موضوع شد و این که این همه مدت در اردوهای متوالی تیم ملی بودم دچار خستگی روحی و روانی شدم  و به خاطر تمرین زدگی اصلا هیچ میلی به کشتی گرفتن نداشتم.

دارنده مدال برنز جهان افزود: قرار شد طبق صحبتی که با خادم داشتم چند روزی استراحت کنم و ان‌شالله پرقدرت و با شرایط روحی و روانی خوب بار دیگر تمریناتم را برای حضور موفق در المپیک از سر بگیرم. می دانم بد کشتی گرفتم و اصلا خارج از بحث نتیجه به هیچ وجه از کشتی هایم راضی نیستم، اما همان طور که گفتم حضور زیاد در تمرینات و اردوهای تیم ملی باعث شده واقعا از لحاظ روحی و روانی خسته شوم.

آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم تیم ملی در پایان درباره توقعات مردم از او برای نمایش جنگندگی منحصر به فردش و به دنبال آن کسب نتیجه مطلوب در المپیک، اضافه کرد: قول می دهم با کمی استراحت و بازیابی روحی و روانی بار دیگر تمریناتم را پرقدرت آغاز کنم و ان‌شالله در المپیک بهترین نتایج را بگیرم.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان