یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 320408
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – امید ابراهیمی که تصمیم به بازی در لیگ قطر داشت در آستانه بازگشت به استقلال است.

به گزارش عصر اهواز؛استقلال هرچه گشت دید ستاره ای بهتر از بازیکن پست شماره ۶ خودش پیدا نمی کند و امید هم هر جایی رفت دید بهتر از استقلال محبوب خودش نمی شود. علیرضا منصوریان روزی که آمد ، به او گفتند ابراهیمی را نمی تواند داشته باشد. او قرار است به قطر برود. امید تقریبا از بازی دربی به این ور ، از یکسری اتفاقات در استقلال دلخور بود. اینکه بهاو پول نداده بودند اما به بقیه پول پرداخت شده بود. این بخشی از همان گلایه ای است که پرویز مظلومی درباره اش سخن گفته است.اینکه خواستند کاری کنند امید دلش با استقلال نباشد. او حتی گفته بود امید پشتش در آمده و گفته با این شرایط استقلال ، مظلومی شاهکار کرده که تیمش در لیگ سوم شده. امید از دست مسئولان استقلال شاکی است و تقریبا چند هفته به پایان لیگ ، او تصمیم گرفته بود این فصل را آبی نماند. اینکه او نمی خواست بماند ، سبب شده بود تا آبی ها دنبال قاسم حدادی فر باشند. قاسم اما همه دنیایش اصفهان است و بعد از کلی رایزنی ، آخرش همان ذوب آهنش را ترجیح داد. درست مثل فصل قبل که کلی پرسپولیسی ها را سر کار گذاشت و تهران نیامد.

این اتفاق که افتاد و خریدهای استقلالی ها و خالی ماندن پست شماره شش سبب شد تا علی منصور مطمئن شود ، بهترین گزینه پیش رویش خود امید است که هواداران هم دوستش دارند. درحالی که همه می گفتند ابراهیمی قصد دارد در فصل آینده به لیگ قطر برود و آنجا توپ بزند و پیشنهادی هم دارد اما منصوریان از او خواسته و حتی خسرو حیدری ، بهترین دوستش را واسطه کرده تا امید را برگرداند. 

امید که برگردد ، یک جای خالی برای آبی ها باقی می ماند تا بتوانند یک خرید لیگ برتری دیگر هم داشته باشند.

 

 

 

۲۵۶ ۴۱منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان