کد خبر: 320397
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی مجارستان از پیروزی تیمش برابر اتریش در اولین دیدار یورو ابراز شادمانی کرد.

به گزارش ایسنا، در اولین دیدار از گروه F رقابت‌های جام ملت‌های اروپا، اتریش و مجارستان برابر هم به میدان رفتند که در نیمه نخست این دیدار با وجود چند حمله اتریشی‌ها گلی رد و بدل نشد ولی در نیمه دوم مجارستان دو بار دروازه اتریش را باز کرد.

برند اشتورک سرمربی مجارستان بعد از پیروزی تیمش برابر اتریش گفت:‌ باید تاکید کنم که شایسته برد بودیم و به خوبی ارزش های خودمان را به نمایش گذاشتیم. این پیروزی حق تیم ما بود چون عملکردی که در این مسابقه داشتیم فوق‌العاده بود. با نمایش خوبی که ارائه کردیم این پیروزی حق‌مان بود. کاری که انجام دادیم فراتر از حد انتظار بود چون تیمی قدرتمند را شکست دادیم. درست است که بازی را ضعیف شروع کردیم اما در ادامه توانستیم آن را کنترل کنیم. بین دو نیمه درباره موقعیت‌های گلزنی که داشتیم صحبت کردیم. خوشحالم که گل آدام زالای ارزش های خود را به خوبی نشان داد و پاسخ منتقدان و آنهایی که به توانایی‌های‌مان شک داشتند را داد.

سرمربی آلمانی مجارها ادامه داد:‌ رویای مجارها به واقعیت تبدیل شد و از این موضوع خیلی خوشحال هستیم. تماشاگران ما باور نمی کردند این نمایش را از تیم ببینند ولی جسارت مرئدانم بی نظیر بود. ما در نیمه دوم کاملا بر بازی مسلط بودیم و اجازه ندادیم حریف بازی روان خود را به نمایش بگذارد. پیروزی در گام اول روحیه تیم را بالا می‌برد و حالا ما توانستیم در تاریخ یورو نشان دهیم مجارستان هم فوتبال خوبی دارد.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان