کد خبر: 320383
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – کنعانی زادگان که سابقه بازی در پرسپولیس را داشت عصر امروز به استقلال پیوست.

به گزارش عصر اهواز؛ محمد حسین کنعانی زادگان که سابقه بازی در پرسپولیس را داشت و پرسپولیسی ها تاکید دارند او هنوز ۶ ماه دیگر با این تیم قرارداد دارد ، عصر امروز به استقلال پیوست. کنعانی زادگان بازیکن پرسپولیس بود که برای گذراندن خدمت سربازی اش به ملوان رفته بود و در بازگشت به پرسپولیس فهمید که قراردادی با این تیم ندارد و می تواند به عنوان بازیکن آزاد به تیم دیگری برود. باشگاه به او پیشنهاد قراردادی ۴۵۰ میلیون تومانی داد و در شرایطی که در اولویت های برانکو برای بازی نبود ، تصمیم گرفت تصمیمی جنجالی بگیرد و برود به تیم رقیب. او که تا همین یک ماه قبل هرجایی می رسید ۶ نشان می داد و برای استقلالی ها کری می خواند ، یکباره استقلالی شد تا برای تیم علی منصوریان که بی دفاع مانده است بازی کند. 
کنعانی زادگان در جلسه با مدیران باشگاه پرسپولیس بر سر رقم قرار داد به توافق نرسید و به پیشنهاد باشگاه استقلال جواب بله داد.
کنعانی زادگان که پرسپولیسی بود در بیوگرافی اینستاگرام خود شش قلب قرمز داشت که مورد توجهقرار گرفته بود. کنعانی زادگان پس از ساعتی ۶ قلب خود را پاک کرد و ۴ قلب آبی قرار داد. او که ابتدا و بعد از بستن قرارداد داخلی با استقلال ، بستن قرارداد را تکذیب می کرد و خیلی سریع آبی ها عکسش با لباس آبی را منتشر کردند ، وقتی اعتراض پررسپولیسی ها را دید مورد هجوم هواداران قرار گرفت ، تصمیم گرفت علنی بگوید که رفته استقلال. باشگاه پرسپولیس رسما از او شکایت کرده تا محرومش کند.

 

 

۲۵۶ ۴۱

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان