کد خبر: 320375
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

پرتغال در اولین دیدار خود در یورو ۲۰۱۶ برابر ایسلند به تساوی یک بر یک رضایت داد.

به گزارش ایسنا، در آخرین دیدار دور اول مرحله گروهی جام ملت های اروپا پرتغال و ایسلند در ورزشگاه سنت اتین به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا مجارستان در صدر گروه قرار گیرد.

بازی با برتری یاران رونالدو شروع شد و همکاری این بازیکن با نانی اولین خطر بازی را به وجود آورد. در دقیقه ۸ سیگوردسون بهترین بخت ایسلند را برای باز کردن دروازه پرتغال از دست داد تا درخشش پاتریسیو ادامه داشته باشد.

در دقیقه ۱۷ بازی شوت سنگین ویرینیا راهی به دروازه ایسلند پیدا کرد تا همچنان نتیجه بازی بدون گل باشد. با این حال جدی ترین موقعیت پرتغال روی سانتر رونالدو و ضربه سر نانی در دقیقه ۲۰ با درخشش دروازه بان ایسلند مهار شد.

در نهایت قفل دروازه ایسلند در دقیقه  شکست و نانی موفق شد پاس آندره گومز را وارد دروازه ایسلند کند و نیمه نخست با برتری یک بر صفر پرتغال به پایان برسد. در نهایت نیمه نخست دو تیم بازی سریع و خوبی به نمایش گذاشتند که پرتغال تیم برتر میدان بود و توانست مزد بازی برتر خود را نیز بگیرد.

در نیمه دوم پرتغال باز هم شروع خوبی داشت و در دقیقه ۴۷ روی شوت رونالدو نزدیک بود دروازه ایسلند را باز کند که توپ او راهی به دروازه ایسلند پیدا نکرد. بعد از این صحنه ایسلند توانست خود را از فشار تیم میلی پرتغال خارج کند و خطرناک ظاهر شود.

در نهایت ایسلند تیم شگفتی ساز دور انتخابی گل تساوی را وارد دروازه ایسلند کرد. بیورنسون در دقیقه ۵۰ توانست روی غفلت ندافعان پرتغال دروازه روی پاتریسیو را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند.

بعد از این گل پرتغالی ها هر چه حمله کردند نتوانستند راه دروازه ایسلند را پیدا کردند. به نظر می‌رسید شاگردان سانتوس راهی برای گل زدن ندارند. در ادامه ریکاردو کوارشما به میدان آمد تا بار هجومی پرتغال بیشتر شود.

در نهایت این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا دو تیم چشم به دیدارهای بعد خود در گروه داشته باشند.

 

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان