یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 320298
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > فوتبال جهان – دروازه بان مجارستان که هم بازی سابق علی دایی بود در بازی مقابل اتریش با شلوار معروفش بازی کرد.

به گزارش عصر اهواز؛ مجارستان در بازی اول خود در یورو به مصاف اتریش رفت. داوور کرالی که با ۳۹ سال سن همچنان دروازه بان شماره یک تیم ملی مجارستان است، به خاطر پوشیدن شلوار در زمین فوتبال معروف است. او برخلاف سایر دروازه بان ها، شورت ورزشی نمی پوشد. کرالی که در هرتابرلین همبازی علی دایی بوده، درباره این موضوع با شهریار فوتبال ایران صحبت کرده است.
دایی درباره دروازه بان سابق هرتابرلین گفت: «کرالی می گفت با همین شلوارها فوتبال را شروع کردم و تا زمانی هم که بازی کنم همین را ادامه می دهم. پای حرفش ایستاده و هنوز هم که بازی می کند ، با همین شلوار به میدان می رود.»

کرالی سر قولی که به شهریار داد ماند و دربازی با اتریش با همان شلوار همیشگیش بازی کرد.

 

۲۵۶ ۴۱منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان