کد خبر: 320276
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۹

عصر اهواز - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان گفت: کمبود اعتبار مالی باعث توقف برخی پروژه های عمرانی و نداشتن توانایی تعمیر و نگهداری تجهیزات آبرسانی در مناطق روستایی خوزستان شده است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عصراهواز: مهندس «درویشعلی کریمی» مدیرعامل شرکت «آب و فاضلاب روستایی خوزستان» : در صورت پرداخت تمامی اعتبارات مصوب سال ۹۴ بخشی از پروژه های در دست کار این شرکت به پایان می رسید.
وی با اشاره به اینکه اعتباری که پارسال برای این شرکت در نظر گرفته شد ۵۱۶ میلیارد و ۳۴۹میلیون ریال بود گفت: از مجموع این اعتبار، تنها ۲۷٫۴۲ درصد تاکنون پرداخت شده است.
مدیرعامل آبفا روستایی خوزستان بیان کرد: تامین نکردن اعتبارات مورد نیاز تعمیر و نگهداری تجهیزات و پروژه های آبرسانی باعث استهلاک و هدر رفت سرمایه های دولت می شود و پروژه ها و تجهیزاتی که با صرف هزینه گزاف راه اندازی شده به سرعت در حال استهلاک هستند و تنها راه جلوگیری از نابودی این سرمایه ها تامین اعتبارات مورد نیاز تعمیر و نگهداری است.
وی گفت: محدودیت منابع مالی تا حدی است که در برخی مواقع برای تامین هزینه سوخت تانکرهای سیار آبرسانی به مناطق روستایی با تنگنا روبه رو هستیم.
کریمی افزود: هزینه های این شرکت ناشی از حوادث سیل، توفان و خشکسالی سال ۹۳ و ۹۴ بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال بوده که تاکنون این شرکت موفق به دریافت این هزینه ها نشده است.منبع: ايرنا
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان