کد خبر: 320226
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر،جلسه هماهنگی برگزاری جشن گلریزان ویژه آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد ظهر امروز سه شنبه با حضور جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی در سالن جلسات دادگستری برگزار شد.

فرماندار رامشیر در این جلسه با بیان اینکه این جلسه در راستای اجرای مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان است، اظهار کرد: خوشبختانه در سال گذشته با همکاری خیرین شهرستان توانستیم برای اولین بار در سطح شهرستان جشن گلریزان ویژه آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد برگزار کنیم و با توجه به اینکه برای اولین بار برگزار شد استقبال خوبی صورت گرفت.

سعید فیوضی افزود: هر سال در ماه مبارک رمضان جشن گلریزان با حضور خیرین و مشارکت مردم و به همت ستاد دیه برگزار می‌شود و انتظار می رود هرکس با توجه به بضاعت خودش در این امر خیر مشارکت کند تا شاهد بازگشت این قشر از افراد جامعه به کانون گرم خانواده ها باشیم.

برپایی جشن گلریزان با مشارکت خیرین ۷ شهر

رئیس دادگستری شهرستان نیز در این جلسه هدف از برگزاری این جلسه فراهم کردن زمینه مشارکت حداکثری خیرین در جشن گلریزان عنوان کرد و گفت: با توجه به دستوراالعمل ارسالی امسال در رامشیر جشن گلریزان برگزار نمی شود و به صورت متمرکز در شهرستان رامهرمز با مشارکت خیرین هفت شهرستان برگزار خواهد شد.

عبدالله فرخی در ادامه دوازدهم تیرماه مصادف با بیست و ششم ماه مبارک رمضان را زمان برگزاری این جشن اعلام کرد و خواستار مشارکت ادارات شهرستان نیز در این امر خیر شد.

در ادامه این نشست، سایر اعضا به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و در پایان، بر اطلاع رسانی و شناسایی خیرین توسط بخشداران و سایر دستگاه ها برای جلب مشارکت های آنان تاکید شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان