کد خبر: 320174
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رییس فدراسیون فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گوید انتقال امتیاز باشگاه نفت به انزلی مشکل دارد.

به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گزارش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ایسنا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، مهدی تاج پس از جلسه با بازیکنان و برخی از مسئولان باشگاه نفت تهران در جمع خبرنگاران، اظها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر کرد: باید در ابتدا یک واقعیت را بگویم. باید بگویم که نفت در این چند ساله از بازیکنان با اخلاق  و ممتازی استفاده کرده است. آنها تیم با اخلاقی بودند و مشکلی نداشتند. ضمن اینکه در این چند سال تمام تلاش خود را انجام داده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اند و نباید چنین اتفاقاتی برایشان رخ می داد.

وی با بیان این که باید از مدیریت سابق نفت و بازیکنان این تیم قدردان بود، گفت: درست است که امتیاز نفت به انزلی انتقال پیدا کرده، اما من باین انتقال را قبول نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنم. با مدیران نفت هم جلسه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای داشته‌ام و به زودی سازمان لیگ اطلاعیه‌ای درباره این انتقال صادر خواهد کرد. موضع ما مشخص است و متن بیانیه نیز به زودی منتشر خواهد شد. خود من نیز فکر نمی کردم که امتیاز نفت به انزلی انتقال یابد، اما این اتفاق رخ داده، ولی این انتقال مشکلاتی دارد.

 

 

انتها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان