یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 320135
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – کنعانی زادگان می گوید با قرمزها هیچ قراردادی ندارد و بازیکن آزاد است.

به گزارش عصر اهواز؛ حسین کنعانی زادگان بازیکن آزاد به حساب می آید. در حالی که برانکو چندبار در مصاحبه هایش گفت او بازیکن پرسپولیس است و پس از اتمام خدمت سربازی اش باید به این تیم بازگردد، کنعانی زادگان می گوید: «اینطور نیست. قرارداد من با پرسپولیس تمام شده است و بازیکن آزاد هستم.» او درباره پیشنهاد منصوریان به خودش می گوید: «راستش من با ایشان هیچ حرفی نزدم ولی آقا منصوریان با مدیر برنامه های من تماس گرفت. صحبت هایی هم کردند ولی قرار شد ابتدا تکلیف من با پرسپولیس روشن شود.» کنعانی زادگان ادامه می دهد: «من سرباز بودم و درآمدی از فوتبال نداشتم. به هر حال باید تکلیف قراردادم روشن شود. با پرسپولیسی ها مذاکره می کنم و اول منتظر هستم تا تکلیفم با این تیم روشن شود.»

۲۵۲ ۴۳

 

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان