یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 320028
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم افتتاحیه بیست ‌و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، با حضور علی جنتی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی؛ معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس نمایشگاه‌  قرآن، رسول زرگرپور؛ استاندار استان اصفهان و حجت‌الاسلام اکبر حمیدزاده گیوی؛ نهج‌البلاغه‌پژوه و مؤلف کتاب قطره‌ای از دریا، روز دوشنبه ٢۴ خرداد ماه در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد.

این مراسم با پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید توسط محمدحسین سعیدیان آغاز شد.

در ابتدای این مراسم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی؛ معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، گفت: در ماه مهمانی خدا، شاکریم که به ما توفیق عنایت کرد تا جشن باشکوهی برپا کنیم و در خدمت فعالان قرآنی باشیم، این نمایشگاه حاصل همت نهادها و مؤسسات قرآنی است که از امروز شروع می‌شود.

وی افزود: باتوجه به فرمایشات مراجع تقلید به ویژه مقام معظم رهبری، شعار نمایشگاه در راستای نهضت فهم قرآن، «به سوی فهم قرآن» انتخاب شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حشمتی گفت: مساحت نمایشگاه ۵٠ هزار متر مربع در نظر گرفته شده است که ۶٠٠ غرفه در آن وجود دارد. بخش فروش در قالب چهار بازارچه در نظر گرفته شده است. ٢٠ کمیته داریم که محتوای نمایشگاه را پشتیبانی می‌کنند.

در ادامه این مراسم، هفت جلد از کتاب ١٢ جلدی «قطره‌ای از دریا» رونمایی شد که این اثر در شرح نهج‌البلاغه نوشته شده است و هفت جلد رونمایی‌شده شامل حکمت‌ها و نامه‌ها است.

گزارش مشروح مراسم افتتاحیه نمایشگاه قرآن به زودی منتشر می شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان