یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 319889
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، پیمان ادیبی ظهر دوشنبه در جلسه هماهنگی ستاد اوقات فراغت دانش آموزی در محل سرسرای اجتماعات فرمانداری ویژه این شهرستان گفت: از  ۵۲ سالن استان، ۳۱ سالن خصوصی و ۲۱ سالن نیز مربوط به مجموعه های مربوط به اداره ورزش و جوانان است.

وی افزود: در خصوص استفاده نیم بهای دانش آموزان آبادانی و اروند کناری از استخر خلیج فارس نیز برنامه ریزیهایی انجام شده است ضمن آنکه کارکنان دولت نیز می توانند برای فرزندانشان از این امتیاز بهره ببرند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان اضافه کرد: در بحث روستاها نیز قرار شد تا در جلسه ای با حضور بخشدار مرکزی و دهیاران ضمن بررسی مسائل، راههای ارائه خدمات و امکانات به روستائیان را نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در زمان حاضر برنامه های متنوع و مختلف از جمله شبکه های مجازی و نرم افزارهای مختلف قابل نصب بر روی گوشی های تلفن همراه زمان زیادی را از نوجوانان و جوانان ما گرفته است، تصریح کرد: برای کسب موفقیت در اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان بایستی پا را فراتر از حد برگزاری کلاسهای معمول و رایج بگذاریم.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از نبود یک کارگروه تخصصی برای فعالیت در زمینه اوقات فراغت به عنوان یک چالش در راستای اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان نام برد و خواستار توجه جدی مسئولان امر به این موضوع شد.

ادیبی گفت: به رغم افزایش سالانه امکانات در سالن هایمان اما متاسفانه سال به سال از میزان استقبال دانش آموزان کاسته می شود که بایستی دلایل آن به طور جدی بررسی شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان