کد خبر: 319889
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، پیمان ادیبی ظهر دوشنبه در جلسه هماهنگی ستاد اوقات فراغت دانش آموزی در محل سرسرای اجتماعات فرمانداری ویژه این شهرستان گفت: از  ۵۲ سالن استان، ۳۱ سالن خصوصی و ۲۱ سالن نیز مربوط به مجموعه های مربوط به اداره ورزش و جوانان است.

وی افزود: در خصوص استفاده نیم بهای دانش آموزان آبادانی و اروند کناری از استخر خلیج فارس نیز برنامه ریزیهایی انجام شده است ضمن آنکه کارکنان دولت نیز می توانند برای فرزندانشان از این امتیاز بهره ببرند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان اضافه کرد: در بحث روستاها نیز قرار شد تا در جلسه ای با حضور بخشدار مرکزی و دهیاران ضمن بررسی مسائل، راههای ارائه خدمات و امکانات به روستائیان را نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در زمان حاضر برنامه های متنوع و مختلف از جمله شبکه های مجازی و نرم افزارهای مختلف قابل نصب بر روی گوشی های تلفن همراه زمان زیادی را از نوجوانان و جوانان ما گرفته است، تصریح کرد: برای کسب موفقیت در اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان بایستی پا را فراتر از حد برگزاری کلاسهای معمول و رایج بگذاریم.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان از نبود یک کارگروه تخصصی برای فعالیت در زمینه اوقات فراغت به عنوان یک چالش در راستای اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان نام برد و خواستار توجه جدی مسئولان امر به این موضوع شد.

ادیبی گفت: به رغم افزایش سالانه امکانات در سالن هایمان اما متاسفانه سال به سال از میزان استقبال دانش آموزان کاسته می شود که بایستی دلایل آن به طور جدی بررسی شود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان