یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 319870
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، مسعود رئوفی ظهر امروز دوشنبه در جلسه هماهنگی ستاد اوقات فراغت دانش آموزی در محل سرسرای اجتماعات فرمانداری ویژه آبادان گفت: اعضای این کارگروه با سرکشی به مراکز و کلاسهای اعلام شده از سوی ادارات مختلف در طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان پیش بینی کرده اند، از نحوه عملکرد آنان به لحاظ کمی و کیفی مطلع شوند.

وی افزود: در این مسیر بایستی از توان رسانه ها به عنوان نماینده افکار عمومی  و نماینده مردم در بررسی عملکرد این ستاد بهره گرفت و با شناسایی نقاط ضعف و قوت و طرح آنان در جهت رفع آنان گامهای موثری برداشته شود.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار آبادان اظهار کرد: هدف ما انجام خدمت است نه اینکه با ارائه یک آمار معمولی حس کنیم که وظیفه مان را انجام داده ایم ولی به طور عملی هیچ کار مشخص و معینی انجام نگرفته باشد.

رئوفی تصریح کرد: دغدغه ما پیگیری و دنبال کردن مسائل مربوط به غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان است و در همین راستا توجه خاص و ویژه به مناطق حاشیه ای و روستایی در این مبحث بسیار مورد تاکید و مد نظر است.

به گزارش مهر، پیش بینی ۱۴ مرکز آموزشی در راستای اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزی با شروع به کار از ابتدای تیرماه امسال از سوی آموزش و پرورش، برگزاری کلاسهای مختلف آموزشی برای فرزندان کارکنان ادارات و نهادهای مختلف، اعلام آمادگی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای استفاده فرزندان و کارکنان ادارات مختلف از استخر کارگر مربوط به این اداره به صورت نیم بها، استفاده از استخر خلیج فارس مربوط به اداره ورزش و جوانان به صورت نیم بها توسط فرزندان و کارکنان دستگاههای مختلف اجرایی و مددجویان اداره بهزیستی و کمیته امداد، استفاده از برخی سالنهای ورزشی مربوط به اداره ورزش و جوانان و برگزاری کلاسهای فنی و حرفه ای خاص اوقات فراغت برای مددجویان بهزیستی و برپایی پایگاههای آموزش قرآن (حفظ و قرائت) از جمله مصوبات این جلسه به شمار می رود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان