کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 319842
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عباس دریساوی در گفتگو با مهر، مبلغ در نظر گرفته شده برای دریافت سبد کالا به ازای هر نفر را ۳۰۰ هزار ریال اعلام کرد و اظهار داشت: این مبلغ که از ۳۰۰ هزار ریال به تعداد افراد خانواده تا سقف یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریال است به حساب یارانه سرپرست خانوار واریز شده است.

وی تاکید کرد: این مبلغ به مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) که شمار آنها به حدود هشت هزار نفر می رسد و همچنین قشر کم درآمد تعلق می گیرد.

رئیس اداره تعاون روستایی خرمشهر با بیان اینکه خانواده ها می توانند با وجه دریافتی و با ارئه کارت ملی اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنند، افزود: سبد کالا تنها در دو فروشگاه تعاون روستایی خرمشهر که دارای قرارداد با اتحادیه امکان خوزستان است، از ساعت هشت صبح تا ۲۰ توزیع می شود.

وی با تاکید بر اینکه امکان خریداری تمام اقلام مصرفی مورد نیاز خانواده ها وجود دارد، گفت: مددجویان می توانند هر آنچه نیاز داشته باشند اعم از مواد پروتئینی، لبنی، خواروبار و مواد بهداشتی را با مراجعه به این دو مرکز تهیه کنند.

دریساوی یادآور شد: طرح توزیع سبد کالا که مربوط به خانواده های کم درآمد جامعه، مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی است و از سال ۸۷ آغاز شده این بار با تخصیص این سبد کالا  در راستای اجرای طرح کمک رسانی دولت تدبیر و امید و با توجه به اعلام وزیر کار و رفاه اجتماعی انجام شده است.

به گزارش مهر، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شارژ کارت‌ های یارانه سرپرست خانوارهای نیازمند برای تهیه سبد کالا به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داده بود که دور نخست هزینه سبد کالا روز شنبه ۲۲ خردادماه جاری به حساب سرپرستان خانوارهای مورد نظر واریز شد و آن دسته از خانوار‌هایی که پیامک سبد کالا را دریافت کرده اند امکان دریافت سبدهای کالایی خود از فروشگاه‌های تحت پوشش را دارند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان