کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 319786
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

کمیته ملی المپیک قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جام جهانی آمریکا را تبریک گفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از  روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ کمیته ملی المپیک قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در رقابت‌های جام جهانی که با شکست مقتدرانه مدعیان جهانی به دست آمد را تبریک گفت. در متن پیام تبریک کمیته ملی المپیک آمده است:

“بار دیگر غیور مردان کشتی کشورمان موفق شدند در رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد ضمن غلبه بر تمام مدعیان جهانی خود، جام قهرمانی این رقابت‌ها را آن هم برای هفتمین بار، بالای دست برده و ضمن به اهتزاز در آوردن پرچم میهن عزیزمان در این رقابت ها، سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سالن مسابقات طنین‌انداز کنند.

ضمن تبریک این قهرمانی به مسئولین فدراسیون، کادر فنی و قهرمانان عزیز و به‌خصوص ملت بزرگ ایران، امید می رود نمایندگان کشورمان در کشتی بتوانند ضمن بنمایش گذاشتن بهترین رقابت های خود در بازی های المپیک ریو، همچون گذشته پیام آور شادی برای ملت بزرگ ایران باشند.

آفرین بر شما دلاور مردان عزیز که با این قهرمانی، دل ملتی را شاد کردید تا تک تک ایرانیان اقصی نقاط جهان از داشتن چنین قهرمانانی که برای به اهتزاز در آمدن پرچم سه رنگ کشورشان  با تمام وجود،جوانمردانه می جنگند به خود ببالند.

امید است در دیگر رقابت‌های پیش رو بخصوص بازی‌های المپیک  ۲۰۱۶ همچون گذشته الطاف الهی و دعای خیر مردم بدرقه راهتان باشد”.

انتها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان