کد خبر: 319682
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی ایرلندشمالی از نتیجه کسب شده برابر لهستان ابراز ناامیدی کرد و در عین حال از عزم بالای تیمش برای جبران این نتیجه خبر داد.

به گزارش ایسنا ، دو تیم ایرلندشمالی و لهستان در اولین دیدار خود در جام ملت های اروپا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر لهستان به پایان برسد تا کار ایرلندشمالی که اولین حضور خود را در این رقابت ها تجربه می کند برای صعود سخت شود.

مارتین اونیل سرمربی ایرلندشمالی بعد از شکست برابر لهستان گفت:‌ خیلی ناامید هستیم. در آستانه کسب امتیاز و کلین شیت در بازی بودیم و می توانستیم به این هدف برسیم ولی در یک صحنه غافلگیر شدیم و دروازه ما باز شد. شاید در بازی بعدی خودمان هجومی تر باشیم چرا که دیگر چیزی برای از دست دادن نداریم. برای هواداران خیلی ناراحت هستیم ولی باید در بازی بعدی جبران کنیم و به برتری برسیم.

اونیل ادامه داد: به اندازه کافی خوب نبودیم ولی حضور در این تورنمت می تواند درس های خوبی برای فوتبال ما داشته باشد. باید سعی کنیم اشتباهاتمان را در آینده پوشش دهیم و از این دیدارها درس بگیریم. در بازب بعدی باید برابر اوکراین به میدان برویم که اهمیت زیادی برای ما دارد و می خواهیم پیروز شویم. به خوبی می‌دانیم شانس آخر ما همین بازی با اوکراین خواهد بود و به همین خاطر باید ۳ امتیاز را کسب کنیم و هجومی بازی کنیم.حضور در این تورنمنت یک دستاور بسیار بزرگ برای ما بوده است. همه ما امیدواریم که در یورو ۲۰۱۶ بسیار خوب کار کنیم. فکر نمی کنم که انتظارات از ما، بار اضافه ای را بر روی دوشمان بگذارد. بازیکنانم باور دارند که می توانند عملکرد خوبی داشته باشند. روند آماده سازی بازیکنانم خوب بوده است، کسانی همچون استیو دیویس در تمام دوران حرفه ایشان، هر هفته برای تیم باشگاهیشان به میدان رفته اند و به این سطح از بازی عادت دارند.

ایرلندشمالی بعد از شکست برابر لهستان باید در دومین دیدار با اوکراین دیدار کند و سپس در آخرین دیدار گروهی باید با آلمان دیدار کند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان