کد خبر: 319671
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

بیست و نهمین جشن گلریزان ستاد دیه کشور با شعار “۲۵ سال دست دادیم، دست گرفتیم” عصر امروز(یکشنبه)-۲۳ خردادماه مصادف با ششم ماه رمضان در تالار آبگینه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، این مراسم با حضور حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور، اصغر جهانگیر رییس سازمان زندان ها، علاء میرمحمدصادقی رییس هیات مدیره، سید اسدالله جولایی مدیرعامل ستاد دیه کشور، مسوولین،  نیکوکاران و جمعی از مددجویان آزاد شده از سوی این نهاد حمایتی برگزار شده است.

همزمان با برگزاری بیست و نهمین همایش گلریزان، ویژه‌ی کمک به آزادی زندانیان نیازمند، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی، «سه میلیارد ریال» به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.

براساس این گزارش، بیش از ۲۵ سال از تاسیس ستاد دیه می‌گذرد و هر سال کمک به جشن‌های گلریزان ستاد دیه با استقبال ویژه‌ای از سوی نیکوکاران مواجه می‌شود. ماه رمضان امسال نیز با همت ستادهای دیه شعب استانی ۲۶۴ آیین گلریزان آزادی محکومان جرایم غیرعمد در سراسر کشور برگزار خواهد شد که امید است با جمع‌آوری کمک‌های نقدی خیرین شرکت کننده در این برنامه‌ها زمینه آزادی حداکثری هفت هزار و ۵۸۸ نفر از مددجویان جرایم غیرعمد در سراسر زندان های کشور فراهم شود.

ماه رمضان سال ۹۵ تمامی استان‌های کشور (به جز استان قم) همگی میزبان جشن ‌گلریزان بوده اند و در این میان بوشهر و خوزستان به طور مشترک با ۲۶ همایش و در رتبه‌های بعدی استان‌های سیستان و بلوچستان با ۱۹ جشن و اردبیل با ۱۸ آیین‌ آزادی، میزبان برپایی بیشترین تعداد این محافل معنوی خواهند بود.

 

انتهای پیاممطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان