یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 319604
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، محمود معزی ظهر امروز یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش خوزستان در سالن جلسات استانداری اظهار کرد: مقام معظم رهبری همواره به بحث ورزش دانش آموزان تأکیدات بسیاری دارند و یکی از بیانات ارزشمند ایشان شعار تحصیل، تذهیب و ورزش برای دانش آموزان است.

وی اضافه کرد: رئیس جمهور نیز اعتقاد دارد که ورزش را باید از مدرسه شروع کنیم و بعد پهنه ورزش را از مدرسه در جامعه گسترش دهیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان عنوان کرد: آموزش و پرورش در قالب فعالیت های مدرسه و فوق العاده به ورزش دانش آموزان می پردازد و در این راستا المپیادهای ورزشی درون مدرسه و جشنواره فرهنگی ـ ورزشی را برگزار می کنیم.

وی ادامه داد: در جشنواره فرهنگی ـ ورزشی دهه فجر سال گذشته سه هزار و ۵۰۰ دانش آموز از مقطع تحصیلی ابتدایی و دبیرستان و در ۱۰ رشته ورزشی با هم به رقابت پرداختند.

معزی بیان کرد: یک هزار دانش آموز پسر و ۸۴۵ دانش آموز دختر از مقطع ابتدایی و یک هزار و ۴۰۵ دانش آموز دختر و پسر از مقطع دبیرستان در جشنواره فوق شرکت کردند.

وی یادآور شد: المپیادهای ورزشی دانش آموزای را نیز از ۲۶ مهر تا دوم آبان ماه سال گذشته برگزار کردیم و استان خوزستان مقام سوم کشور را در این زمینه کسب کرد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان خبر داد: در حال حاضر دو هزار و ۳۰۰ کانون ورزشی با ۱۰۰ هزار دانش آموز و دو هزار مربی در استان خوزستان فعال است.

با وجود کمک های بسیار زخم ها زیاد است

معزی اظهار کرد: ۱۶۷ کانون درون مدرسه ای داریم که ۱۷ مورد آن را با کمک اداره کل نوسازی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان تأمین تجهیزات کردیم ولی هنوز هم وسایل سرمایشی بسیاری را نیاز داریم. برخی از این کانون ها به تجهیزات بسیاری نیاز دارند و با وجود کمک های بسیار ولی زخم ها زیاد است.

وی ادامه داد: استخر بعثت تنها استخر آموزش و پرورش است و استخر شهر مسجدسلیمان نیز نیمه کاره رها شده که برای تکمیل آن نیاز به مساعدت مالی داریم.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان با تأکید بر لزوم مبارزه با فقر حرکتی گفت: باید برگزاری اردوهای مقدماتی را در ۱۲ رشته شروع کنیم. به مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان برای اعزام ۵۰۰ دانش آموز به این اردوها نیاز داریم.

معزی درخواست کرد:‌ شهرداری ها می توانند در تأمین سطل زباله، گلدان، آسفالت و رنگ آمیزی مدارس با ما همکاری داشته باشند تا بخشی از یک حیاط پویا را داشته باشیم. همچنین ساماندهی فضاهای ورزشی محلات با محوریت پایگاه های ورزشی مدارس را نیز تقاضا داریم که برای این کار محل هم اختصاص می دهیم.

وی یادآور شد: سال گذشته و ماقبل آن نزدیک به ۲۵۰ دانش آموز حائز ۱۹ رتبه کشوری شدند. سال گذشته نیز ۴۰ دانش آموز خوزستانی که ۱۲ نفر آنها کشتی گیر بودند از طرف فدراسیون ورزشی دانش آموزان به مسابقات خارج از کشور اعزام شدند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان در پایان بیان کرد: دانش آموزان خوزستانی در رشته فوتسال قهرمانی کشور و در رشته دوو میدانی نیز مقام سوم کشور را به خود اختصاص دادند. حتی یکی از دانش آموزان دختر هنرستان تربیت بدنی که تنها یک سال از افتتاح آن می گذرد قهرمان کاراته در سطح آسیا شد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان