یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 319574
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، تیم ملی والیبال ایران برای حضور در هفته نخست رقابتهای لیگ جهانی راهی برزیل می شود. ملی پوشان کشورمان امروز یکشنبه نیز در تهران تمرینات خود را پی گرفته‌اند و فردا تهران را ترک خواهند کرد.

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال در گفتگو با مهر، یادآور شد تیم ملی با پرواز ساعت ۵ صبح تهران را به سمت برزیل ترک خواهد کرد. فرهاد قائمی بخاطر بیماری در این سفر تیم ملی را همراهی نمی کند.

تیم کشورمان در هفته نخست این مسابقات با برزیل، آمریکا و آرژانتین همگروه است و نخستین بازی خود را روز ساعت ۱۴:۴۵ روز پنجشنبه در ریودوژانیرو مقابل برزیل برگزار می کند.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان