کد خبر: 319554
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدیر سازمان والیبال ثامن‌الحجج(ع) خراسان گفت: مشکل اصلی موسسه ثامن‌الحجج(ع) نداشتن مجوز است. 

هادی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، درخصوص آخرین وضعیت باشگاه والیبال ثامن‌الحجج برای تیم‌داری در رقابت‌های لیگ برتر عنوان کرد: وضعیت باشگاه ثامن‌الحجج(ع) خراسان برای حضور در مسابقات نامشخص بوده و صحبت‌هایی که در خصوص حضور قطعی ثامن‌الحجج در لیگ برتر والیبال به گوش می‌رسد در حد شایعه است.

وی ادامه داد: مشکل اصلی موسسه ثامن‌الحجج نداشتن مجوز است که با توجه به مسدود کردن موسسه و حساب‌ها توسط بانک مرکزی تا زمانی که اقدامات مورد نیاز موسسه پیگیری نشود و مشکل اصلی موسسه ثامن‌الحجج(ع) حل نشود، نمی‌توانیم در لیگ برتر والیبال تیم‌داری کنیم.

رضایی درخصوص پرداخت قراردادهای بازیکنان فصل گذشته باشگاه اظهار کرد: تقریبا ۴۰ درصد از مبلغ قراردادهای بازیکنان پرداخته شده است و سایر مبلغ قرارداد آن‌ها نیز در حساب موسسه بوده که در حال حاضر قابل برداشت نیست ولی به محض برطرف شدن مشکل موسسه ثامن‌الحجج از سوی بازیکنان قابل برداشت خواهد بود.

مدیر سازمان والیبال ثامن‌الحجج(ع) اضافه کرد: به هیج وجه مستقل تیم‌داری نخواهم کرد، اگر مشکلات  ثامن‌الحجج حل نشود قطعا موسسه‌‎ دیگری نخواهد بود تا تیم‌داری کند.


انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان