کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 319479
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ستاره تیم ملی فوتبال ولز پیروزی برابر اسلواکی در رقابت های یورو را فراموش نشدنی دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، تیم ملی فوتبال ولز دست به کار بزرگی زد و موفق شد طی نخستین حضورش در یک تورنمنت بزرگ، اسلواکی را شکست دهد تا ثابت کند برای درخشش پا به این رقابت ها گذاشته است.

رقابتهای یورو ۲۰۱۶ نخستین رقابت بزرگی است که ولز در آن شرکت کرده است و هواداران این تیم امیدوار هستند با درخشش گرت بیل به دور بعد راه پیدا کنند. بیل در این دیدار موفق شد که گل نخست بازی را روی یک ضربه آزاد دیدنی به ثمر برساند تا ثابت کند ستاره نخست تیمش است.

بیل پیروزی برابر اسلواکی را فراموش نشدنی دانست و بعد از بازی گفت: احساس می کردیم در خانه بازی میکنیم. بدون شک، هواداران ولز بهترین در جهان هستند. آنها بینظیر از تیم خود حمایت کردند و شایسته این خوشحالی هستند. بسیار خوشحال هستیم که مردم کشور خود را با این پیروزی بزرگی که به دست آوردیم شاد کردیم.

او ادامه داد: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و در نهایت به آنچه که شایسته آن بودیم، دست پیدا کردیم. این پیروزی هیچ‌گاه در تاریخ فوتبال ولز فراموش نخواهد شد چراکه نخستین پیروزی ما در یورو است. امیدوارم روند پیروزی های ما ادامه داشته باشد و بتوانیم به دور بعد راه پیدا کنیم.

گرت بیل موفق شد نخستین گل تاریخ فوتبال ولز را در رقابت های یورو به ثمر برساند تا نام خود را برای همیشه در تاریخ فوتبال کشورش جاودانه کند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان