کد خبر: 319418
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

تیم ملی کشتی آزاد ایران درنخستین دیدار خود در جام جهانی آمریکا به مصاف آذربایجان رفته است.

به گزارش ایسنا، تیم ملی کشتی آزاد ایران در نخستین مصاف خود در رقابت‌های جام جهانی آمریکا که در سالن فروم شهر لس‌آنجلس در حال برگزاری است مقابل آذربایجان قرار گرفت.

وزن ۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی ۱۰ – محمود ماگمدوف یک

در وزن ۵۷ کیلوگرم این دیدار حسن رحیمی دارنده مدال طلای جهان مقابل محمود ماگمدوف دارنده مدال طلای اروپا با نتیجه ۱۰ بر یک به برتری رسید.

نتیجه این مبارزه در ۳ دقیقه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود ماگمدوف به پایان رسید.با آغاز وقت دوم رحیمی موفق شد مقتدرانه ۱۰ امتیاز را از آن خود کند و در پایان با نتیجه ۱۰ بر یک به برتری برسد.

دیگر کشتی‌گیر ایران در این وزن رضا اطری است.

وزن ۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان‌‍پور ۲ (برنده) – احمد نبی گوار زاتیلوف ۲

در وزن ۶۱ کیلوگرم بهنام احسان‌پور دارنده مدال نقره آسیا و طلای جوانان جهان مقابل احمد نبی گوارزاتیلوف دارنده مدال طلای جوانان جهان با نتیجه 

۳ دقیقه نخست این مبارزه با نتیجه ۲ بر صفر به سود زاتیلوف به پایان رسید.با آغاز وقت دوم احسان‌پور موفق شد ۲ امتیاز از حریف بگیرد و با نتیجه ۲ بر ۲ به برتری برسد.

مسعود اسماعیل‌پور دارنده مدال نقره و برنز جهان دیگر آزادکار ایران در این وزن است که عازم رقابت های جام جهانی شده است.

وزن ۶۵ کیلوگرم:میثم نصیری ۷ – ماگومد مسلم اف ۶

سومین نماینده ایران در مصاف با آذربایجان میثم نصیری دارنده مدال طلای آسیا و قهرمان انتخابی تیم ملی بود که به مصاف ماگومد مسلم اف دارنده مدال برنز زیر ۲۳ سال اروپا رفت و در پایان موفق شد

وقت نخست این مبارزه با نتیجه ۲ بر ۲ مساوی به پایان رسید و در ۳ دقیقه دوم نیز سهم نصیری ۵ امتیاز در قبال ۴ امتیاز حریف بود تا در پایان ۶ دقیقه مبارزه نصیری با پیروزی نزدیک ۷ بر ۶ سومین برد ایران مقابل آذربایجان را بدست بیاورد.

سید احمد محمدی دارنده مدال نقره و برنز جهان کشتی‌گیر دیگر ایران در این وزن است.

وزن ۷۰ کیلوگرم: مصطفی حسین‌خانی ۳ – گاجی مراد اوماروف ۶

مصطفی حسین‌خانی دارنده مدال طلای آسیا چهارمین نماینده ایران بود که مقابل گاجی مراد اوماروف دارنده مدال نقره زیر ۲۳ سال اروپا به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ….به برتری رسید.

حسین‌خانی که پس از حضور در وزن ۷۴ کیلوگرم رقابت‌های انتخابی تیم ملی و شکست مقابل حسن یزدانی به عنوان نماینده ایران در وزن ۷۰ کیلوگرم جام جهانی شرکت کرده است در پایان وقت نخست مبارزه ۲ بر صفر به برتری رسید اما در وقت دوم ۶ امتیاز به حریف خود داد تا در پایان ۶ بر ۳ مقابل حریف آذربایجانی شکست بخورد و نخستین پیروزی آذربایجان مقابل ایران بدست بیاید.

سعید داداش‌پور دارنده مدال برنز جوانان جهان دیگر نماینده ایران در این وزن است.

 

ادامه داردمنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان