یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 319357
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها – طه هاشمی می گوید: مردم با انتخاب دکتر روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران بار دیگر اعتماد خود را به روحانیت برای حل مشکلات کشور نشان دادند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری کشورمان شنبه شب ضیافت افطاری را با حضور جمعی از علما، روحانیون و ائمه جمعه و جماعات برگزار کرد. {مشروح سخنان رییس جمهور را اینجا بخوانید}

بعد از سخنان رییس جمهور تعدادی از روحانیون حاضر در این ضیافت به بیان نظرات و دیدگاه های خود درباره عملکرد دولت یازدهم  پرداختند.

طه هاشمی:مردم با انتخاب حسن روحانی اعتماد خود را به روحانیت نشان دادند

حجت الاسلام سی طه هاشمی در این نشست، بااشاره به اینکه دشمنان در طول سالهای پس از انقلاب با دسیسه ها و توطئه های بسیار، سعی در حذف روحانیت از صحنه سیاسی و اجتماعی کشور داشته اند، گفت: مردم با انتخاب دکتر روحانی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران بار دیگر اعتماد خود را به روحانیت برای حل مشکلات کشور نشان دادند.

هاشمی اظهار داشت: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در انتخابات سال ٩٢، امید به آینده در میان جوانان شکل گرفت و نقش رییس جمهوری در بازسازی جایگاه روحانیت در افکار عمومی ستودنی است.

وی تلاش رسانه ای برای مقابله با رسانه های سکولار که علیه کشور و نظام فعالیت می کنند و تقویت بنیه کارشناسی و هدایت نیروهای کارشناس در کشور را از جمله اقداماتی دانست که باید در دولت برای آنها برنامه ریزی شود و گفت: روحانیت باید برای استفاده از ظرفیت منبر و محراب برای دفاع از دستاوردها و عملکرد دولت بسیج شده و به صدر جایگاه و بنیانی مرجع برای مردم بازگردد.

سیدمهدی طباطبایی: انتقاد از روی کینه و بغض شخصی مخرب است
همچنین حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی با اشاره به ضرورت استفاده از فضای ماه مبارک رمضان برای خودسازی و نزدیکی به خداوند، خاطرنشان کرد: انتقاد برای اصلاح امور امری درست و صحیح است اما اگر با کینه و بغض بیان شود و هدف از آن رسیدن به مقاصد شخصی باشد، مخرب خواهد بود.

سروش محلاتی: تعامل دولت و روحانیون افزایش یافته است
حجت الاسلام محمد سروش محلاتی نیز در این جلسه با بیان اینکه با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید تعامل دولت و روحانیون افزایش یافت بر ضرورت صیانت از جایگاه حوزه، روحانیت و مرجعیت شیعه در کشور به عنوان مبدا انقلاب اسلامی تاکید کرد.
محلاتی با انتقاد از کمبود پخش سخنان مراجع و شخصیت های دینی و مذهبی از تریبون های رسمی کشور، گفت: مرجعیت شیعه و سنتی در کشور همواره بر ترویج اسلام رحمانی در جهان تاکید دارند که باید در راستای نشر، بازتاب و استفاده از این رهنمودها در جامعه و سیاست گذاری ها تلاش کنیم.

خسروی:دولت قطار حکومت را به ریل واقعی خود برگرداند
حجت الاسلام محمدعلی خسروی نیز با بیان اینکه هنر بزرگ رییس جمهور این بود که توانست در گفتار و عمل قطار حکومت و انقلاب اسلامی را به ریل واقعی خود برگرداند، تأکید کرد: امیدواریم این حرکت که بر پایه صداقت، امانتداری و حفاظت از بیت المال در این دولت است، به نتیجه برسد.

وی تصریح کرد: با کمک روحانیت آگاه و حرکتی درست می توانیم ضعف‌های گذشته را هر چه سریع‌تر جبران کنیم.

هادوی تهرانی: از توانایی روحانیت به خوبی استفاده شود
حجت الاسلام مهدی هادوی تهرانی نیز در سخنانی ضرورت بهره گیری از قابلیت فراوان روحانیت در جامعه را خاطر نشان ساخت و تأکید کرد: ان شاء الله در دولت تدبیر و امید و با تلاش های شخص دکتر روحانی که قبل از انقلاب و تا امروز پرچمدار و سرباز انقلاب اسلامی بوده است، از توانایی ها و قابلیت های روحانیت به خوبی استفاده شود تا با راه حلی منطقی در مسیر حل مشکلات نظری و عملی گام برداریم.

۲۱۶۲۱۶منبع: خبرآنلاین
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان