کد خبر: 319340
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان بازی برابر اوکراین را سخت توصیف کرد با این حال گفت که چشم به سه امتیاز بازی دوخته است.

به گزارش ایسنا و به نقل از ESPN، تیم ملی فوتبال آلمان در نخستین دیدار خود در یورو ۲۰۱۶ یکشنبه به مصاف اوکراین خواهد رفت.

یواخیم لوو در نشست خبری قبل از بازی تاکید کرد که تیمش دیدار سختی برابر اوکراین پیش رو خواهد داشت. او گفت: بدون شک بازی سختی پیش رو خواهیم داشت. در یورو هیچ دیداری آسان نیست. نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا سه امتیاز بازی را به دست آوریم و گام نخست را محکم برداریم. البته باید بگویم که در فوتبال هیچ دیداری قابل پیش بینی نیست و از الان نمی توان پیروز بازی را پیش بینی کرد.

او ادامه داد: تیمی که آرامش بیشتری داشته باشد و با تمرکز بازی کند شانس بیشتری برای پیروزی خواهد داشت. آلمان در شرایط خوبی به سر می برد و امیدواریم که پیروز بازی شویم. اوکراین از تیم های بسیار خوب است و بازیکنان این تیم با تلاش و جنگندگی بالایی بازی می کنند.

یواخیم لوو درباره توماس مولر گفت: مولر یکی از امیدهای ما برای درخشش در یورو است. او بسیار آرام و باهوش است و با تمرکز بالایی بازی می کند. او به همراه سامی خدیرا و تونی کروس از بازیکنان باتجربه ما هستند که می توانند به تیم کمک زیادی کنند.

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان درباره حضور شواین اشتایگر گفت: اشتایگر فرمانده تیم من است و هنوز هم حساب ویژه ای روی او دارم اما این بازیکن به شرایط بازی نرسیده و شاید در بازی نخست به او بازی ندهم.

لوو در پایان سخنان خود درباره شرایط متس هوملس گفت: این بازیکن هم به تازگی از شرایط آسیب دیدگی رهایی یافته است و به احتمال زیاد به او هم بازی ندهم اما بدون شک از هفته آینده می تواند تیم ما را همراهی کند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان