کد خبر: 319292
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، ناصر چنانی ظهر امروز شنبه در دومین جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان در سالن جلسات استانداری اظهار کرد: اولین جلسه تخصصی کمیته هنری، نمایشی و ادبیات فارسی را ۲۵ اسفندماه سال گذشته با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان در محل اداره کل تشکیل و آیین نامه را نیز به ادارات تابعه شهرستان ابلاغ کردیم.

وی افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان سه برنامه را در راستای سیاست های شورای حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان اجرا کرد.

معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تصریح کرد: اجرای خیابانی و میدانی هنگام ورود کاروان های راهیان نور به دشت آزادگان، خرمشهر، آبادان و شوش یکی از این برنامه هاست که هشت گروه تئاتر این اجراها را بر عهده داشتند.

چنانی عنوان کرد: برگرداندن یکی از بخش های فراموش شده جشنواره مقاومت که تأثیر به سزایی داشته و آثار زیادی نیز به جشنواره ارسال شد، نیز یکی دیگر از برنامه های مذکور است.

وی در پایان بیان کرد: انجام سه کار حرفه ای و بی نظیر تئاتر در خصوص شهدای غواص، شهدای مدافع حرم و شهید چمران با دعوت از گروه های کشوری نیز سومین برنامه این اداره کل بود.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان