کد خبر: 319264
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

امیر عابدینی در گفتگو با مهر، درباره وضعیت انتخاب نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ، گفت: من کاملا از این موضوع بی اطلاعم و در جریان امور نیستم. به هر حال بعضی چیزها را نمی‌شود پیش بینی کرد و هر کسی را که بگذارند، کارمان را انجام خواهیم داد.

وی با بیان اینکه در جریان انتخاب محمدرضا ساکت به عنوان مدیر تیم ملی نیست، گفت: مهدی تاج عملا در یک اتاق دربسته تصمیم می‌گیرد و فعلا کاری به کار ما ندارد!

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ درباره خبر کاهش سهمیه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: هنوز چیزی به صورت رسمی به ما ابلاغ نشده است ولی چنین مواردی طبیعی است چون ما رقابت نابرابری با کشورهای آسیایی داریم. اکثر کشورهای آسیایی باشگاه‌های قوی‌تری نسبت به تیم ملی دارند چون حمایت دولتی و حمایت بخش خصوصی همزمان در این کشورها وجود دارد.

عابدینی درباره اینکه آیا به عنوان عضو هیات رئیسه سازمان لیگ نگران کاهش سهمیه‌های ایران نیست؟ گفت: ما باید کمک کنیم این اتفاق رخ ندهد. نباید آنقدر به نقاط منفی فوتبالمان بپردازیم. وقتی از صبح تا شب فوتبال را بکوبند، این مسائل هم پیش می‌آید. ما باید کار کنیم و با حل نقاط ضعف و مشکلات، مانع کاهش سهمیه‌ها شویم.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در پایان درباره وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس هم گفت: پرسپولیس در آرامش کارش را انجام می‌دهد و تا الان خیلی خوب کار کرده است. البته سکوت علی اکبر طاهری (سرپرست باشگاه) هم برای یارگیری خوب بوده است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان