کد خبر: 319240
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر، محمد تقی زاده ظهر امروز در مراسمی، نمایندگان مجلس دانش آموزی خوزستان نوجوانان فعال در عرصه اجتماعی را یک سرمایه دانست و افزود: سرمایه واقعی جامعه، شما دانش آموزان هستید. اگر امروز یک دانش آموز خوب و آگاه به مسائل روز داشته باشیم، فردا در تمام لایه های اجتماع انسان هایی آگاه خواهیم داشت و قطعا آسیب های اجتماعی و مشکلات در عرصه های مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کاهش پیدا می کند.

وی بیان کرد: اصلی ترین و اساسی ترین سرمایه  هر کشوری منابع انسانی آن است. درکشورهای پیشرفته مثل ژاپن، موفقیت های به دست آمده به خاطر استفاده بهینه از منابع انسانی و نه منابع مالی است.

تقی زاده خطاب به نمایندگان مجلس دانش آموزی خوزستان: ضامن موفقیت آینده هر شخص و ملتی شناخت عمیق از واژه هایی ساده مثل اعتماد، دوستی، وحدت، همدلی، هماهنگی، اقدام، عمل و محبت است که متصل به منابع دینی، اعتقادی و فرهنگی باشد. و این مفاهیم به کمک شما نمایندگان در بین دانش آموزان نهادینه می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در ادامه اظهار کرد: یکی از کانون هایی که می تواند به خوبی به روی این واژه ها و تأثیر آنها کار کند، همین مجلس دانش آموزی است. مجلس عصاره یک ملت است و شما هم اکنون دارید نقش آینده خود را در قالبی کوچک تر ایفا می کنید.

تقی زاده ن گفت: شما به عنوان مشاوران مدیرکل در مناطق و نواحی خواهید بود. ریز بینی شما قطعا به پیشرفت سطح آموزشی استان خوزستان کمک خواهد کرد و من آن را  غنیمتی گرانبها می دانم.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان