کد خبر: 319224
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مقصود حق شناس در گفتگو با مهر اظهار کرد: صبح امروز با تماس شهروندان به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اهواز، خبر سقوط زنی به قصد خودکشی از روی پل پارک جزیره به درون رودخانه کارون اطلاع داده شد.

وی افزود: ستاد فرماندهی آتش نشانی ۱۲۵ بلادرنگ تیم امداد آبی را از نزدیک ترین کمپ به محل اعزام کرد.

مدیر روابط عمومی آتش نشانی و خدمات ایمنی اهواز تصریح کرد:‌ غواصان پس از رسیدن در محل مشاهده کردند که پس از سقوط زن درون رودخانه، یکی از کارکنان فضای سبز شهرداری اهواز با فداکاری و رشادت برای نجات وی خود را به آب انداخته و پس از گرفتن فرد مذکور هر دو اسیر جریانات آب شده اند.

حق شناس بیان کرد: غواصان با ورود به صحنه پر خطر، هر دو شخص را از آب خارج و متوجه شدند فرد خودکشی کننده فاقد علائم حیاتی است.

وی عنوان کرد: غواصان بدون ناامید شدن عملیات تنفس دهان به دهان و ماساژ قلبی را با تمام توان آغاز و به لطف خدا عملیات احیای آنها نتیجه داده و علایم حیات در وی مشاهده شد که بلافاصله وی را برای ادامه درمان و پیگیری های لازم به آمبولانس ۱۱۵ حاضر در محل منتقل کردند.

مدیر روابط عمومی آتش نشانی و خدمات ایمنی اهواز یادآور شد: این عملیات نفس گیر که به نجات جان شخص خودکشی کننده همراه بود با استقبال و تشویق عابران و حاضران مواجه شد.

حق شناس یادآور شد: لازم به ذکر است حال عمومی کارگر فضای سبز شهرداری خوب است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان