کد خبر: 319207
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

قهرمان المپیک لندن گفت: ۸ یا ۹ میلیارد برای فوتبال هزینه می‌شود که به المپیک راه پیدا کند. فکر می‌کنم بهتر است به رشته‌های ورزشی دیگر درسطح فوتبال توجه شود.


به گزارش ایسنا و به نقل از صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان، بهدادسلیمی درباره‌ی دریافت سکه های خود گفت: پاداشم مربوط به سال ۲۰۱۴ است که مدال نقره جهان را کسب کردم. فکر می‌کنم برای مدال نقره جهان ۴۰ عدد سکه تعداد کمی است. کاش در آینده این مقدار بیشتر شود اما بازهم دست مسئولان بابت پرداخت پاداش‌ها درد نکند.

وی در ادامه همچنین اظهار کرد: ۸ یا ۹ میلیارد برای ورزش فوتبال هزینه می‌شود که به المپیک راه پیدا کند. فکر می‌کنم بهتر است به رشته‌های ورزشی دیگر و قهرمانان این رشته‌ها که در المپیک افتخار آفرینی می‌کنند درسطح ورزش فوتبال توجه شود. مسابقات جهانی، بازی‌های آسیایی و المپیک باید پاداشی درخور این رقابت‌ها داشته باشد که انگیزه ورزشکارها را دوچندان کند.

سلیمی با بیان اینکه “اگر کسب مدال المپیک دست آوردی نداشته باشد مطمئمنا در انگیزه ورزشکار تاثیر مستقیم می‌گذارد” گفت: نه تنها خود من بلکه باقی ورزشکارهای رشته‌های دیگر هم همین نظر را دارند. همه جای دنیا همین است که به تک ستاره‌ها و قهرمان‌های خود به بهترین شکل رسیدگی شود. سال ۲۰۰۸ که وزنه بردار آلمانی قهرمان جهان شد واقعا از همه نظر در رفاه قرار گرفت و در بهترین شرایط زندگی می کند.

قهرمان المپیک در ادامه تصریح کرد: اما هیچ چیزی جز پرچم کشورمان و عشق به مردم به ما انگیزه نمی دهد و اگر عشق به مردم عزیز کشورمان نبود خیلی از قهرمانان این راه را خیلی وقت پیش کنار می گذاشتند و راهشان را عوض می‌کردند اما هدف ما مسائل مادی نیست.

ملی پوش وزنه‌برداری کشور درباره شرایط حال حاضر خود گفت: خدا را شکر شرایط  خوب است. مسابقات جام فجر مسابقات خوبی به لحاظ کیفی و فنی بود. محک جدی قبل از بازی‌های المپیک زده شد که بتوانم میزان آمادگی خودم را بسنجم و طبق تمریناتی که انجام داده بودم به رکوردهایی که می‌خواهم برسم. در طول دو ماهی که تا المپیک باقی است با امید خداوند تمرینات خودم را با جدیدت ادامه می‌دهم که بتوانم نتیجه خوبی در المپیک دریافت کنم. کار درمان و مداوایم تا ۹ ماه همچنان ادامه دارد و باید تحت نظر باشم و امیدوارم تا زمان شروع بازی‌های المپیک مشکل خاصی برایم پیش نیاید.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان