کد خبر: 319171
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

تیم ملی والیبال نشسته آلمان که سهمیه حضور در بازی‌های پارالمپیک را در اختیار دارد به منظور برگزاری چند دیدار تدارکاتی در ایران و از جمله دیدار با تیم ملی والیبال نشسته کشورمان روز یکشنبه به تهران سفر می کند.

به گزارش ایسنا، تیم ملی آلمان فردا یکشنبه با مجموعه‌ای از بازیکنان ملی‌پوش خود که ترکیب اصلی این تیم برای پارالمپیک ریو از میان آنها انتخاب خواهد شد، به تهران سفر می کند تا برگزارکننده چند دیدار تدارکاتی در کشورمان باشد.

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته تیم ملی والیبال نشسته آلمان هشت روز در تهران حضور خواهد داشت و در این مدت ضمن پیگیری تمریناتش که در نوبت صبح به صورت مشترک با ملی‌پوشان والیبال نشسته کشورمان انجام می شود، برگزارکننده ۶ دیدار تدارکاتی هم خواهد بود. اولین دیدار تدارکاتی ملی‌پوشان والیبال نشسته آلمان در تهران، ۲۴ خردادماه یعنی یک روز پس از سفر به تهران برابر تیم ملی والیبال نشسته کشورمان انجام می شود. این دو تیم ۲۹ خردادماه نیز در قالب دومین دیدار برابر هم صف‌آرایی خواهند کرد.

همچنین بر اساس رایزنی‌ها و برنامه‌ریزی انجام شده، تیم ملی والیبال نشسته آلمان طی چهار روز متوالی و از ۲۵ تا ۲۸ خردادماه نیز برگزارکننده چهار دیدار تدارکاتی با تیم‌های باشگاهی ایران خواهد بود. این دیدارها برابر گسترش فولاد تبریز و نمایندگان باشگاهی شیراز، گنبد و البرز برگزار می شود.

تیم ملی والیبال نشسته آلمان تا ۳۰ خردادماه در تهران خواهد بود. این تیم تیرماه نیز میزبان یک دوره تورنمنت بین‌المللی است که تیم ملی والیبال نشسته کشورمان نیز در آن حضور خواهد داشت.

 

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان