کد خبر: 319157
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۳:۵۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سید احمد حسینی فر در گفتگو با مهر عنوان کرد: این پنج باب مغازه در متجمع تجاری اداری پزشکی امام رضا (ع) و مجهز به سیستم سرمایشی است و از سوی مدیر این مجتمع اهدا شده که بانوان می توانند تولیدات خود را در آنها عرضه کنند.

وی افزود: عضویت در کانون بانوان اتاق بازرگانی خرمشهر و تشکیل شورا (هولدینگ) پیش شرط مشارکت در بهره برداری از این پنج باب مغازه است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی خرمشهر در این جلسه بر نقش زنان در توسعه اقتصادی جهان  تاکید و اظهار کرد: زنان در کشورهایی همچون چین تبدیل به موتور اقتصادی شده، و اقتصاد چین توسط بانوان کارآفرین  مدیریت می شود و  کشور و خرمشهر نیز نباید از این قافله عقب بماند.

حسینی فر با اشاره به تشکیل کانون بانوان اتاق بازرگانی خرمشهر و قرار گرفتن بانوان کارآفرین زیر چتر حمایتی این اتاق و برخورداری از مزایای ویژه همچون فراهم سازی عرضه تولیدات خود با عضویت در این کانون، بر لزوم تشویق سایر بانوان و دعوت از آنها برای عضویت در این اتاق تاکید کرد.

وی با بیان اینکه رویکرد اتاق خرمشهر، تمرکز بر پرورش نسل جوان کارآفرین است، افزود: برای به بار نشستن نسل جوان کارآفرین، اتاق بازرگانی خرمشهر، اقدام به فعالیت در حوزه های آموزشی و پژوهشی کرده است که از جمله این اقدامات برگزاری ۳۷ سمینار رایگان و کسب رتبه برتر کشوری در این عرصه بوده است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان