کد خبر: 319142
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – مدت زمان زیادی از پیوستن دروازه‌بان برزیلی به سپاهان نگذشته بود که یکی دیگر از هموطنان این بازیکن هم در توافق با سرمربی جدید زردپوشان به تیم اصفهانی پیوست

به گزارش عصر اهواز؛ مدت زمان زیادی از پیوستن دروازه‌بان برزیلی به سپاهان نگذشته بود که یکی دیگر از هموطنان این بازیکن هم در توافق با سرمربی جدید زردپوشان به تیم اصفهانی پیوست تا روال حضور برزیلی‌ها در تیم محبوب نصف جهان ادامه پیدا کند. لی اولیویرا، دروازه‌بان ۳۰ ساله برزیلی که فصل قبل را در تیم آکادمیکای پرتغال بازی می‌کرد، حالا در شرایطی به اردوی تیم جدیدش خواهد پیوست که در کنار خود رافائل فوگاگیرو، مربی بدنساز سابق باشگاه‌های واسکودوگامای برزیل، الشباب و النصر عربستان را نیز می‌بیند. مردی که با عبدا… ویسی برای نشستن روی نیمکت سپاهان و آماده‌سازی بازیکنان این تیم در طول فصل به توافق رسیده و قرار است این هفته به ایران بیاید.

اصفهانی ها که بعد از خرید لی اولیویرا ، مهدی امینی را گلر دوم تیم خود کرده اند ، خیلی ساده رحمان احمدی و شهاب گردان را مازاد بر نیاز اعلام کرده اند. اصفهانی ها اما برای خرید جدیدشان مشکلی دارند ، اینکه متهم شده اند به خرید یک گلر ذخیره . چیزی که سبب شده تا این باشگاه با مقایسه دو گلر موفق این دو ساله برزیلی لیگ برتر یعنی نیلسون و دخسوس ، ادعا کرده اند ، لی اولیویرا به مراتب گلر بهتری نسبت به این دو گلر از نظر رزومه است و حتی اگر حالا نیمکت نشین باشد هم یک لیبرتادورس برده و هم یک قهرمانی کشورش را !

۲۵۶ ۴۱

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان