کد خبر: 319132
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

اسطوره فوتبال آرژانتین براین باور است که تیم ملی فوتبال ایتالیا با هدایت کونته نمی‌تواند در یورو ۲۰۱۶ عملکرد خوبی از خود نشان دهد و به مراحل بالاتر صعود کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از میدیاست، تیم ملی فوتبال ایتالیا با هدایت آنتونیو کونته یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی در یورو ۲۰۱۶ است اما نکته جالب این که دیگو مارادونا براین باور است که ایتالیا نمی‌تواند با کونته در یورو ۲۰۱۶ نتیجه بگیرد.

مارادونا سخنانی را بر زبان آورد که بازتاب زیادی در رسانه‌های ایتالیایی داشت. او درباره شانس آتزوری برای قهرمانی در فرانسه، گفت: من دیدار اخیر تیم ملی فوتبال ایتالیا را از تلویزیون مشاهده کردم. باید بگویم که ایتالیا تیم خوبی دارد و پیروز شدن برابر شاگردان کونته سخت است، اما یک مشکل بزرگ وجود دارد و آن اینکه تیم کونته استعداد بزرگ ندارد و این می‌تواند برای او دردسرساز شود. در ترکیب تیم ملی ایتالیا بازیکنی وجود ندارد که نوآور باشد و بتواند در لحظات سخت سرنوشت ساز ظاهر شود.

او ادامه داد: بسیار سخت است که نتایج بازی‌های را پیش بینی کرد، اما من براین باور هستم که تیم ملی ایتالیا نمی‌تواند در یورو ۲۰۱۶ به مراحل بالاتر صعود کند. آنها در خط دفاعی بسیار پرتلاش هستند و دروازه‌بان بزرگی در اختیار دارند با این حال براین باور هستم که نبود بازیکنان بزرگ و تاثیر گذار برایشان گران تمام می شود.

ال دیگو در پایان سخنان خود گفت: کونته چگونه می تواند زمینه را برای موفقیت ایتالیا فراهم کند؟ نصف او در چلسی است و این باعث می شود تا تمرکز خوبی نداشته باشد. بازیکنان تیم ملی ایتالیا باید نهایت تلاش خود را به خاطر خوشحالی خانواده و مردم کشورشان به کار گیرند و نه به خاطر سرمربی تیم.

تیم ملی فوتبال ایتالیا در گروه E با تیم های بلژیک، ایرلند و سوئد همگروه است و در نخستین دیدار خود به مصاف بلژیک خواهد رفت.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان