یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 319112
تاریخ انتشار: جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رییس کمیته آب‌های آرام فدراسیون قایقرانی به‌دلیل بی‌خبری از وضعیت ملی‌پوشان اخبار رسانه‌ها را تکذیب می‌کند.

به گزارش ایسنا، در حالی که احمدرضا طالبیان اکنون در لهستان تمرین می‌کند رییس کمیته آب‌های آرام فدراسیون در گفت و گویی خبر منتشر شده ایسنا مبنی بر حضور این ملی‌پوش در اردوی اروپایی را تکذیب کرده و گفته که طالبیان در دریاچه آزادی و به همراه دیگر ملی‌پوشان در حال تمرین است! 

نکات جالب توجه درباره شروع اردوی تیم ملی آب‌های آرام و بی‌خبری رییس کمیته از حضور ملی‌پوشان زیاد است. ابتدا همین که علیرضا محمدی تاکید کرده طالبیان در ایران است اما این ملی‌پوش این روزها تمریناتش را در لهستان انجام می‌دهد.

نکته دوم اینکه اگر این ستاره قایقرانی در تمرین‌ داخلی حضور دارد چرا نامش در بین نفرات دعوت شده به اردو نیست؟

نکته دیگر اینجاست که مشخص نیست حذف احمدرضا طالبیان از اردوی تیم ملی به چه دلیلی بود‌ه است.

رییس کمیته آب‌های آرام به طور کامل در تهران حضور ندارد و تمام برنامه‌ها را از شهر محل سکونت خودش پیگیری می‌کند و این بی خبری طبیعی است اما اینکه چرا از حذف نام طالبیان از اردوی ملی و حضور او در اردوی لهستان بی‌خبر است و تنها اخبار رسانه‌ها را تکذیب می‌کند مشخص نیست. 

به گزارش ایسنا، پیش از این نیز ملی‌پوشان دیگری برای برگزاری اردوی اروپایی راهی این قاره شده‌بودند اما نامشان از لیست تیم ملی حذف نمی‌شد که این اتفاق برای طالبیان افتاده‌ است. 

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان