کد خبر: 318859
تاریخ انتشار: جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۳:۳۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سرمربی تیم ملی جودوی جوانان ایران با بیان اینکه با تیم بزرگسالان ایران همکاری نمی‌کند گفت: امیدوارم با حمایت هر چه بیشتر فدراسیون بتوانیم در رقابت ‌های قهرمانی آسیا بهترین نتایج را کسب کنیم.

محمد منصوری در گفت‌وگو با سرویس اخبار ورزشی ایسنا، درباره آخرین وضعیت اردوی تیم ملی جودوی جوانان ایران اظهار کرد: به علت فرا رسیدن زمان امتحانات دانشگاه به مدت دو هفته تمرینات تیم ملی را تعطیل کردیم و قرار است دور بعدی تمرینات را از تاریخ ۲۸ خردادماه آغاز کنیم.

سرمربی تیم ملی جودوی جوانان افزود: شهریور ماه مسابقات قهرمانی آسیا را در پیش داریم.خوشبختانه تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و با توجه به اینکه در هر وزن سه جودوکار در اردوی تیم ملی داریم از وضعیت مناسبی برخوردار هستیم. امیدوارم بتوانیم در رقابت‌های قهرمانی آسیا نتایج خوبی را کسب کنیم. با هدف رفتن بر روی سکو به این رقابت‌ها می‌رویم و اگر نمایندگان ایران بتوانند از خودباوری لازم در روز مسابقه برخوردار باشند و به نکات فنی مربیان گوش دهند کسب نتایج خوب و رفتن بر روی سکو دور از دسترس نیست.

وی درباره برنامه‌ریزی اردوهای تیم ملی جوانان برای حضور هر چه بهتر در رقابت‌های قهرمانی آسیا نیز خاطرنشان کرد: از رودکی مدیر تیم‌های ملی جودو درخواست کردیم فدراسیون با برگزاری اردوی مشترک خارجی و حضور جودوکاران ما در تورنمنت بین‌المللی موافقت کند تا بتوانیم با آمادگی کامل عازم رقابت‌های قهرمانی آسیا شویم. مطمئنا حضور در اردو و تورنمنت خارجی می‌تواند کمک زیادی در جهت کسب تجربه هر چه بیشتر برای جودوکاران جوان ایران داشته باشد.

منصوری درباره وضعیت ادامه همکاری با تیم ملی بزرگسالان نیز گفت: قرار شد دیگر در تیم ملی بزرگسالان نباشم. البته از قبل هم قرار بود تا رقابت‌های قهرمانی آسیا در کنار تیم بزرگسالان باشم و پس از برگزاری این رقابت‌ها بار دیگر تمرکزم معطوف به همان تیم جوانان است. با وجود روی کارآمدن نصرت ازبکستانی در تیم ملی بزرگسالان دیگر نیازی به بنده نبود. امیدوارم حضور این مربی بتواند به کسب نتیجه جودوی ایران در المپیک کمک کند.

سرمربی تیم ملی جودوی جوانان درباره میزان حمایت گواری سرپرست جدید فدراسیون جودو از برنامه‌های تیم‌های پایه جودو  اظهار کرد: هنوز موفق به دیدن گواری نشده‌ام تا در خصوص برنامه‌های تیم ملی جودوی جوانان با وی صحبت کنم. امیدوارم حمایت‌ها از تیم ملی جوانان بیش از پیش باشد تا شاهد عملکرد هر چه بهتر تیم ملی در مسابقات پیش رو باشیم.

انتهای پیام

 منبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان