کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 318856
تاریخ انتشار: جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۳:۳۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > فوتبال ملی – ایسنا نوشت؛ ملی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پوش فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل ایران می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گوید سه چهار زور دیگر وضعیتش مشخص می شود.

داریوش شجاعیان درباره پیروزی شش بر صفر تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل ایران مقابل تیم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ملی قرقیزستان، ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گفت: «بازی بسیار خوبی را انجام دادیم و توانستیم خواسته‌های کارلوس کی‌‌‌‌‌‌روش را در زمین پیاده کنیم. روند بازی به گونه‌ای پیش رفت که خیلی زود گل نخست را به قرقیزستان بزنیم و این تیم هم در ادامه نتوانست جلوی حملات ایران را بگیرد. با این پیروزی خط نشانی برای رقبایمان در راه جا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌م جها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نی کشیدیم.»
او در واکنش به دیدار‌های دوستانه کره جنوبی، ژاپن و استرالیا با کشورهای اسپانیا، بلغارستان و یونان، اظها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر کرد: «درست است که آنها با تیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های قوی‌تری بازی کرده‌اند و شاید قرقیزستان و مقدونیه در سطح ما نباشند ، ولی بهتر از این است که هیچ بازی تدارکاتی را برگزار نکنیم. ما و کارلوس کی‌‌‌‌‌‌روش هم خواستار برگزاری بازی‌های خوب هستیم، اما بازی با قرقیزستان و مقدونیه فراهم شد. امیدوارم که کارها به گونه‌ای پیش برود که با تیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سطح بالای اروپایی بازی کنیم.»
شجاعیان درباره این که آیا فصل آینده هم در گسترش فولاد خواهد بود، تاکید کرد: «هنوز چیزی مشخص نیست و ظرف سه ، چهار روز آینده وضعیتم مشخص می‌‌‌‌‌‌‌شود یا در گسترش فولاد می مانم یا به تیم دیگری می روم.» او درباره این که با گسترش فولاد قرارداد دارد ، گفت: «بله. با این تیم قرارداد دارم ، ولی هیچ هنوز مشخص نیست.»

۲۵۲ ۴۳

 

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان