کد خبر: 318385
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵

عصر اهواز - جواد کاظم نسب الباجی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: در دیدار اخیر نمایندگان مجلس دهم با مقام معظم رهبری، ایشان بر بهبود اقتصاد، معیشت و ایجاد اشتغال تاکید ویژه داشتند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

جواد کاظم نسب الباجی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: در دیدار اخیر نمایندگان مجلس دهم با مقام معظم رهبری، ایشان بر بهبود اقتصاد، معیشت و ایجاد اشتغال تاکید ویژه داشتند.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یک بحث کارشناسی شده و مورد تایید اقتصاددانان به نام کشور است، افزود: این نسخه مورد پذیرش برای رشد اقتصادی کشور در مجامع قانونی مانند مجمع تشخیص و جاهای گوناگون مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تمامی افراد به نام در خصوص آن به یک جمع بندی رسیده اند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خوزستان با توجه به داشتن پتانسیل های ویژه و منحصر به فرد می تواند پایتخت اقتصاد مقاومتی باشد و در تحقق منویات رهبر انقلاب الگو قرار گیرد.

الباجی با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی امروز نسخه مورد اعتماد و شفابخش اقتصاد کشور است، تصریح کرد: با این تئوری علاوه بر بروز اقتدار ملی، مسائل و مشکلات گوناگون ما از قبیل چگونگی استفاده از منابع داخلی، نیروی انسانی و شرکت های دانش بنیان مرتفع خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه مجلس دهم در سایه نظارت قوی و تصویب قوانین کارآمد می تواند یارو یاور دولت در بهبود معیشت مردم گام های ماندگاری از خود به یادگار بگذارد، اضافه کرد: بی شک مجلس خط مقدم جلوگیری از تخلفات و پاسخگوکردن مسئولان به مردم خواهد بود.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه از ظرفیت بخش خصوصی و نوسازی صنایع نباید غفلت کرد گفت: با تقویت این دو می توان اشتغالی پایدار به وجود آورد و بدنه اقتصادی کشور را در مقابل ناملایمت های خارجی توانمندتر کرد.منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان