کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 318335
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مدافع تیم ملی آلمان نگران حملات تروریستی در خلال برگزاری رقابت های یورو ۲۰۱۶ است و ابراز امیدواری کرد این جام بدون هیچ مشکل به پایان برسد.

به گزارش ایسنا و به نقل از بیلد، حملات تروریستی در زمان دیدارهای دوستانه در کشور فرانسه و بلژیک که منجر به لغو چند دیدار دوستانه قبل از یورو ۲۰۱۶ شد، نگرانی های زیادی را برای مسئولان برگزاری این رقابت ها ایجاد کرده است.

ژروم بواتنگ مدافع تیم ملی آلمان در ارزیابی خود از شرایط فرانسه برای میزبانی یورو ۲۰۱۶ گفت: باید اعتراف کنم که از حملات تروریستی در فرانسه ترس دارم و به همین خاطر خانواده و فرزندانم در ورزشگاه حضور نخواهند داشت. به انها گفتم که در ورزشگاه حاضر نباشند.  خیلی بد است که در زمان یورو و صحبت درباره فوتبال باید درباره موضوعاتی چون تروریسم صحبت کنیم. اتفاق های تلخی که در روزهای گذشته رخ داده است خیلی نگران کننده بوده است و به همین خاطر همه را نگران یورو کرده است.

دوست دارم در زمان یورو تنها به فوتبال فکر کنم و به چیز دیگری فکر نکنم و وقتی همسر و فرزندانم در ورزشگاه حاضر نباشند از نظر روحی در شرایط بهتری قرار خواهم داشت. در پایان این ما هستیم که سرنشوت کشورمان را در اختیار داریم و ما هستیم که باید کشورمان را به قهرمانی برسانیم و می دانیم چه انتظاراتی از ما در زمان یورو حضور دارد.

تیم ملی آلمان در اولین دیدار خو در یورو ۲۰۱۶ باید برابر اوکراین به میدان برود. این تیم که قهرمان جام جهانی برزیل است یکی از تیم هایی است که انتظار قهرمانی را در رقابت های یورو از آن می رود و امیدوار سات تا بتواند در این رقابت ها به قهرمانی برسد.

حملات تروریستی در نوامبر ۲۰۱۵ در کشور فرانسه باعث کشته شدن ۱۳۰ نفر در این کشور شد.

انتهای پیام

 منبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان