کد خبر: 318287
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – تسنیم نوشت: بازرس قانونی باشگاه نفت تهران اعلام کرد که مشخص نیست چه کسی برگه فسخ قرارداد علیرضا منصوریان و علیرضا بیرانوند را امضا کرده است.

حسین آل‌اسحاق درباره اعتراض باشگاه نفت تهران به قرارداد علیرضا منصوریان با استقلال و علیرضا بیرانوند با پرسپولیس اظهار داشت: نامه رسمی اعتراض خودمان را به سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و نهادهای مرتبط با آن یعنی کمیته انضباطی و اخلاق ارسال کردیم. در این نامه سؤال پرسیده‌ایم که چه نهادی قرارداد منصوریان و بیرانوند را فسخ کرده و این فسخ قرارداد یک‌طرفه از کجا آمده است؟

وی افزود: اگر طبق قرارداد، منصوریان و بیرانوند می‌توانسته‌اند قراردادشان را فسخ کنند، باید مرجعی باشد که این قرارداد را فسخ کرده و مهر بزند. از هر کسی سؤال می‌پرسیم اظهار بی‌اطلاعی می‌کند. در باشگاه نفت هم کسی این کار را نکرده و فردی که باید نامه فسخ قرارداد را امضا کند، من هستم.

بازرس قانونی باشگاه نفت تهران خاطرنشان کرد: نمایندگان باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس با من تماس گرفتند و اعلام کردند نامه فسخ قرارداد منصوریان و بیرانوند را دیده‌اند که اقدام به بستن قرارداد کرده‌اند. ما هم می‌دانیم که دو باشگاه پرسپولیس و استقلال قانون‌مدار هستند و آنها اشتباهی مرتکب نشده‌اند. نامه اعتراض ما این است که چه بخشی در فدراسیون قرارداد منصوریان و بیرانوند را فسخ کرده است.
۴۳ ۴۳

 منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار خوزستان