کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 318198
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

ورزش > لیگ برتر – ایسنا نوشت: دادگاه ورزشی CAS در پرونده برونو سزار حق را به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان داد.

باشگاه فولاد سپاهان با پیگیری حقوقی و اعتراض به رای اتاق حل اختلاف فیفا در خصوص پرونده میان برونو سزار باشگاه النصر و کلرادو به دادگاه داوری ورزش CAS اولین موفقیت حقوق ورزشی در مقام تجدیدنظرخواهی از حکمی علیه یک باشگاه ایرانی را بدست آورد.
به موجب این حکم دادگاه داوری ورزشی ضمن نقض رای فیفا، برونو سزار و باشگاه کلرادو برزیل را به جهت فسخ بدون دلیل و زود هنگام مسئول شناخت و فیفا رو ملزم کرد رای جدیدی صادر نماید که در آن علاوه بر مبلغ ١۶۵٠٠٠ دلار باید مبلغی نیز به عنوان خسارت یا حتی محرومیت ورزشی برای بازیکن و باشگاه النصر در نظر بگیرد .
تمامی هزینه های دادرسی نیز باید توسط بازیکن و باشگاه کلرادو برزیل پرداخت شود.
در این پرونده آرش نجفی وکیل حقوقی ورزشی و محمد جازان مدیر حقوقی باشگاه تلاشهای لازم را به عمل آوردند و در جلسه رسیدگی نهایی در مقابل وکلای برزیلی و انگلیسی برونو سزار و باشگاه النصر موفقیت لازم را به دست آوردند.
پیش از این در این رابطه باشگاه سپاهان بابت فسخ غیرموجه و مطالبه خسارت به فیفا شکایت کرده بود که همانند اکثر دفعات فیفا بدون توجه کافی به دلایل و مدارک باشگاهt نه تنها شکایت را مردود اعلام کرده بود بلکه سپاهان را نیز به پرداخت ٢۵٠٠٠ دلار به نفع بازیکن محکوم کرده بود. اما در نهایت دادگاه ورزشی CAS حق را به سپاهان داد و برونو سزار و باشگاه برزیلی را محکوم کرد.
۴۳ ۴۳منبع: خبرآنلاین
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان