کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 318195
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

سیاست > مجلس – خانه ملت نوشت: رئیس مجلس با صدور پیامی، حلول ماه مبارک رمضان را به رؤسای مجالس کشورهای اسلامی و شخصیتهای جهان اسلام تبریک و تهنیت گفت.

متن کامل پیام علی لاریجانی به شرح زیر است:

السلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

خرسندم صمیمانه‌ترین تبریکات و تهنیتهای خود را به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه نیایش و پرهیزگاری به جناب عالی ابراز نمایم.

رمضان فرصتی است بزرگ برای تقویت همدلی، برادری و وحدت میان برادران مسلمان با هر مذهب، قوم و ملیتی و مجالی برای زدودن زنگارها و پیرایه‌های تعصبات جاهلی و غیر اسلامی.

عالیجناب؛

اعتقاد راسخ دارم عبور از بحرانهای دشوار، سخت و تأسف‌بار کنونی در جهان اسلام و دست‌یابی به ثبات، امنیت و آرامش پایدار منوط به تحکیم همکاری، انسجام و یکپارچگی میان کشورهای مسلمان براساس درک و احترام متقابل است. منافع راهبردی همه کشورهای اسلامی در گرو مبارزه با ناامنی، تفکرات افراطی- تکفیری و گروه‌های تروریستی و دوری از هرگونه اختلاف و تفرقه می‌باشد.

پارلمان اسلامی ایران راهبرد دیپلماسی پارلمانی خود را تقویت هرچه بیشتر همکاریهای نزدیک با مجالس کشورهای اسلامی و تلاش برای ایجاد همگرایی و انسجام جهت رفع مشکلات، چالشها و تهدیدهای فراروی امت اسلامی به‌ویژه رژیم اشغالگر قدس قرار داده است و در این راستا از هرگونه گفت‌وگو و تعامل سازنده و مؤثر استقبال می‌کند.

از خدای سبحان موفقیت روزافزون جناب‌ عالی، سربلندی و عزت جهان اسلام و ملتهای مسلمان را مسئلت دارم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

۱۷۲۱۹

 منبع: خبرآنلاین
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان