کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 318162
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

مقصود حق شناس در گفتگو با مهر اظهار کرد: ۲۴ ساعت گذشته ۳۲ نوبت آژیر امدادی ایستگاه های عملیاتی آتش نشانی به صدا در آمد و آتش نشانان به یاری مردم شتافتند.

وی افزود: بعد از آتش سوزی کنتورهای برق، دفع حیوانات موزی با هفت مورد، تصادف خودرویی با پنج مورد و آتش سوزی اماکن با چهار مورد بیشترین آمار را به خود اختصاص داده اند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز درخواست کرد: از همشهریان استدعا داریم به منظور کاهش احتمال وقوع حوادث با توجه به استفاده حداکثری همشهریان از وسایل برودتی به نکاتی از جمله استفاده از سیم، فیوز و لوازم استاندارد در برق کشی اماکن، دستکاری نکردن فشنگی فیوز و نصب فیوزهای انشعابی از کنتور بر مبنای مصرف توجه و توصیه های ایمنی را به کار بگیرند.

حق شناس در پایان گفت: ممنوعیت انشعاب بیش از حد از پریز برای مصرف چندین دستگاه، استفاده از وسایل برقی استاندارد، استفاده نکردن از وسایل پر مصرف مانند لباسشویی، اتو و ظرفشویی در اوج زمان مصرف برق، الزامی بودن نصب کلید حفظ جان و خارج کردن وسایل مصرفی بدون استفاده از برق در هنگام خارج شدن از منزل از دیگر توصیه ها است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان