کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 318070
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش مهر به نقل از پایگاه العهد، سید عبدالملک حوثی رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان تاکید کرد که پیروزی مردم یمن با ثبات و پایداری میسر می شود و تحقق این امر ممکن است.

وی با بیان اینکه مردم یمن به فضل پایداری ارتش و کمیته های مردمی یمن طعم استقلال را چشیده اند، تاکید کرد که برخی در مقابل متجاوزان آمریکایی و مزدوران منطقه ای آن سر تسلیم فرود آوردند.

عبدالملک الحوثی با بیان اینکه مردم یمن دومین سال تجاوز را پشت سر می گذارند، افزود: مردم یمن با پایداری خود با این تجاوز مقابله کرده اند و هر کشور یا نظامی که به سمت آمریکا و اسرائیل حرکت کند از مسیر حق منحرف شده است.

رهبر انصارالله یمن همچنین تاکید کرد که موضع مردم یمن بر حق است و از کرامت، آزادی و استقلال خود دفاع می کنند.

وی همچنین تصریح کرد که مذاکرات صلح یمن در کویت ادامه دارد و سازمان ملل علیرغم جانبداری نماینده خود از متجاوزان به تلاش هایش در این زمینه ادامه می دهد.

رهبر انصارالله یمن افزود: شرایط برای حل و فصل بحران مهیاست اما متجاوزان تدبیر ندارند و بر اساس کینه توزی و نابودی طرف دیگر حرکت می کنند. عدم پایبندی طرف مقابل به آتش بس و تداوم حملات هوایی به معنای عدم توجه به حل بحران است.

الحوثی همچنین افزود که هیات ملی یمن دیدگاه های واقع بینانه خود را برای حل بحران که می تواند مورد استناد قرار گیرد ارائه کرده و عدم آگاهی و لجاجت هیات مقابل روند گفتگوها را به شکست می کشاند.

 منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان