کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 317915
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

قائم‎مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت: در باشگاه ما چیزی به عنوان قرارداد مشروط وجود ندارد و رحیم زهیوی بر اساس قراردادش یک فصل دیگر قطعا بازیکن استقلال خوزستان است.

علی پورکیانی در گفت‎وگو با سرویس اخبار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، در ابتدا در خصوص جذب حسین بهرامی، بازیکن فصل پیش استقلال اهواز و اینکه روز گذشته اعلام شد، فسخ قرارداد این بازیکن با باشگاه استقلال اهواز به تایید سازمان لیگ نرسیده است، اظهار کرد: «با بهرامی جلسه گذاشتیم و به او گفتیم به شما نیاز داریم مشروط بر این‎که فسخ‎نامه شما دارای اعتبار باشد.» با او توافق کردیم و قرار شد چنانچه فسخ‌نامه‎اش تایید شد، به هیات فوتبال برویم و با او قرارداد ببندیم. چنانچه در روزهای آینده بهرامی بتواند مشکلش را حل کند، قطعا او را می‎خواهیم و اگر هم حل نشد، به قول معروف نه خانی آمد و نه خانی رفت!

وی با بیان این‎که شروع ثبت رسمی قراردادها از ۲۵ خردادماه است نیز ادامه داد: یکی دو بازیکن هستند که قصد جذب آن‎ها را داریم و با باشگاه‎های‌شان وارد مذاکره شدیم اما از آن‎جایی که قراردادها باید قانونی ثبت شوند، بعد از انجام این کار، نام آن‎ها را رسانه‎ای می‎کنیم.

قائم‎مقام باشگاه استقلال خوزستان در خصوص گمانه‎زنی‎هایی مبنی بر مذاکره با میلاد فراهانی و علیرضا سلیمی برای پست دروازه‎بانی تیم در فصل آینده نیز گفت: مذاکره با بازیکنان را به طور کامل به سرمربی تیم آقای پورموسوی واگذار کردیم و او این اختیار را دارد که با بازیکن مدنظرش مذاکره و او را جذب کند؛ با وجود این، در خصوص این دو بازیکنی که نام بردید، باید بگویم اصلا چنین چیزی نیست و من در حال حاضر این را از شما می‎شنوم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا جدایی بازیکنان خارجی این تیم نظیر کولی‎ بالی، خسوس و ادواردو در جهت کاهش هزینه‎های باشگاه بوده است نیز تاکید کرد: برای تیم‎داری در فصل ۹۶-۹۵ به هیچ وجه کاهش هزینه را مدنظر قرار ندادیم.

پورکیانی همچنین با رد جدایی فیلیپه دوس‎سانتوس افزود: با این بازیکن در آستانه تمدید قرارداد هستیم. او چندی پیش برای استراحت به کشورش رفت ولی قبل از آن توافقی بین ما صورت گرفت و از او سوال کردیم «چنانچه به شما نیاز داشته باشیم، می‎آیی؟» که او نیز در پاسخ اعلام کرد «مشکلی ندارم.» در صورتی‎که سرمربی تیم بازیکنی بهتر از فیلیپه پیدا نکند، قطعا او فصل بعد نیز با ما خواهد بود. در حال حاضر وی منتظر پاسخ کادر فنی است و در دو سه روز آینده نیز قطعا تکلیف این بازیکن مشخص می‎شود.

وی در خصوص ادواردو سوارز هم یادآور شد: کادر فنی از ابتدا به این بازیکن اعتقادی نداشت.

قائم‎مقام باشگاه استقلال خوزستان در پاسخ به این پرسش که آیا به دنبال جذب دروازه‎بانی در حد و اندازه‎های خسوس هستند نیز عنوان کرد: قطعا دروازه‎بانی در همان حد می‎گیریم و شکی در آن نیست.

او با رد این صحبت که فصل آینده گودرز داوودی، دروازه‎بان اول تیم است و باشگاه به دنبال دروازه‎بانی برای ذخیره او می‎گردد، خاطرنشان‌کرد: هیچ بازیکنی از قبل فیکس نیست و بازیکن با تلاش و کوشش، جایگاه خود را به دست می‎آورد. نظر شخصی من این است که گودرز در دو سال آینده فیکس تیم‎ملی خواهد شد چراکه واقعا از هر نظر حرفه‌ای است ولی اگر از خودش هم بپرسید نمی‌گوید «من از اکنون بازیکن فیکس هستم.»

پورکیانی در خصوص آخرین وضعیت رحیم زهیوی نیز بیان کرد: زهیوی با ما یک سال دیگر قرارداد دارد و تاکید می‎کنم او امسال برای ما بازی خواهد کرد و در خدمت او هستیم. در باشگاه ما چیزی به عنوان قرارداد مشروط وجود ندارد. قرارداد او در سازمان لیگ موجود است و زهیوی یک سال دیگر بازیکن ما است.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان