یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 317874
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عضو هیات مدیره استقلال معتقد است حضور افشارزاده در راس این باشگاه می‌تواند موهبتی برای این تیم شمرده شود.

شاهرخ سبک‌دست در گفت‌وگو با ایسنا، درباره جلسه امروز میان پورحیدری، عبداللهی، منصوریان و افشارزاده که در ساختمان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد گفت: من برای حضور در این جلسه به وزارت ورزش نیامده بودم و می‌خواستم یک کار شخصی خودم را انجام دهم. اواخر جلسه به جمع این عزیزان اضافه شدم و آن زمان بحث درباره پیراهن تیم و تعداد مورد نظر بود. اگر مسائل دیگری قبل از این مطرح بوده، من در جریانش نیستم و باید از خود این عزیزان بپرسید.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است افشارزاده از سمتش برکنار شود؟ گفت: افشارزاده دو سال در استقلال زحمت کشیده و من با او کار کرده‌ام. او کارها زیرساختی زیادی انجام داده و بودنش در استقلال می‌تواند موهبتی براین تیم باشد. در هر صورت وزارت ورزش این اختیار را دارد که مدیران استقلال را تغییر دهد و تشخیص این مسئله به وزارت ورزش مربوط است و آقای سجادی و گودرزی تصمیم‌گیری نهایی را انجام می‌دهند.

عضو هیات مدیره استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که چه زمانی تکلیف مدیرعامل استقلال معلوم می‌شود گفت: به نظرم این مسئله خیلی اهمیت بالایی دارد و به دلیل حساسیتش نمی‌توان زمان دقیقی برای آن مشخص کرد. من فکر می‌کنم استقلال در شرایط حساسی است. یا باید خیلی زود تغییرات اتفاق بیفتد و اعضای جدید انتخاب شوند یا باید کمی زمان بدهند و بعد از نقل و انتقالات تغییراتی را صورت دهند.

انتهای پیاممنبع: ایسنا
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان