کد خبر: 317582
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

رضا مرادی در گفتگو با مهر اظهار کرد: من تا آخر مردادماه امسال مشغول نظام وظیفه هستم اما در تلاشم تا آنجا که ممکن است با توافق از باشگاه فجر شهید سپاسی جدا شوم.

وی افزود: باشگاه فجر به دنبال ادامه فعالیتم با باشگاه است. البته فجر سپاسی باشگاه بزرگی است و در صورتی که شرایط ادامه کارم را بپذیرند حتما به فعالیت با آنها ادامه خواهیم داد.

کاپیتان سابق تیم فوتبال فولاد نوین و بازیکن فعلی فجر سپاسی شیراز تصریح کرد: اگر هم توافق میسر نشد مجبورم تا نیم فصل با فجر بمانم.

مرادی گفت: من سابقه هشت ساله فعالیت با تیم فولاد را دارم و دو سال با کاپیتانی من این تیم از لیگ دو به لیگ برتر صعود داشت. به قول همه فولادی ها من شناسنامه فولاد نوین بودم و بازی های بسیار درخشانی را در آن برهه زمانی از خود نشان دادم.

وی اضافه کرد: ولی مسئولان و مربیان باید به بازیکنان خوزستانی اعتماد کنند و نگذارند امثال من بیرون از استان توپ بزنند. هیچگاه اهل گلایه و انتقاد نبوده ام اما کارنامه افراد معرف شایستگی آنهاست.

کاپیتان سابق تیم فوتبال فولاد نوین در پایان، انتخاب نعیم سعداوی به عنوان سرمربی تیم فولاد خوزستان را تبریک گفت و برای وی و تیمش آرزوی موفقیت کرد.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
اخبار ایران و جهان