یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله سعدالله زارعی

یادداشت/ بار دیگرحزب‌الله

اجماع نسبی داخلی لبنان بر سر انتخاب «میشل عون» به عنوان رئیس‌جمهور که روز گذشته با 83 رأی پارلمان صورت گرفت، علامت مهمی از تغییر معادلات در لبنان است.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.

کانال تلگرام عصر اهواز

کد خبر: 317557
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

علی خدادادی در گفتگو با مهر با اشاره به محرومیت مفرط در برخی از روستاهای شهرستان ایذه اظهار کرد: مرحله دیگری از طرح محرومیت زدایی جمعیت هلال احمر خوزستان در مناطق صعب العبور بخش دهدز و در روستاهای امامزاده سید خدر، سبزی و منطقه عشایری کوه سفید اجرا شد.

وی با اشاره به صعب العبور بودن مناطق کوهستانی شهرستان ایذه و محرومیت از امکانات زیربنایی افزود: فرسودگی و کمبود مکان های آموزشی، کمبود امکانات دامپزشکی و نبود جاده های مواصلاتی و ارتباطی مناسب باعث بروز مشکلات فروانی در این منطقه شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با بیان اینکه طرح محرومیت زدایی در این منطقه با همکاری بخش های مختلف از دو سال قبل آغاز شده تصریح کرد: در این مرحله دو تن مواد غذایی و بهداشتی شامل برنج، قند و چای، رب گوجه و ماکارانی، موادشوینده از قبیل پودر رخت شویی، مسواک، خمیر دندان، صابون و شامپو و ملزومات دیگر بین اقشار محروم و آسیب پذیر توزیع شد.

خدادادی با اشاره به استفاده از بالگرد و انجام چهار سورتی پرواز با توجه به سخت گذر بودن مناطق مذکور بیان کرد: همچنین ۲۰ نفر از اعضای داوطلب هلال احمر با همراهی دو پزشک عمومی و یک دامپزشک با حضور در روستاهای امامزاده سید خدر و سبزی نسبت به ویزیت و ارائه داروی رایگان اقدام کردند.

وی عنوان کرد: در طرح محرومیت زدایی ۱۰ نقطه محروم استان شناسایی و نیازسنجی شده و تدابیر لازم برای رفع نیازهای ضروری و برپایی کاروان های درمان اضطراری اتخاذ شده است.منبع: مهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

کانال تلگرام عصر اهواز

اخبار خوزستان